Fuente
pole | а ми ото записали новий епізод правди і кривди про диктатуру піночета ...
252 Vistas/Alcance
2026-01-24 22:21
Mensaje №14077
а ми ото записали новий епізод правди і кривди про диктатуру піночета в чилі. оскільки у гелі була своя диктатура, дисертаційна, то про піночета та те, чому родина педро паскаля була вимушена покинути країну, випало говорити лише мені та маріку. марік дуже класно розповідає про те, як фашисти тримали економіку. а я захоплююсь попередником піночета — сальвадором альєнде, я в захваті від того наскільки він реальний! чесно, якби я була президенткою, то всі гроші теж йшли б на поетичні фестивалі.книжки про які згадуються в епізоді: “by night in chile” роберто боланьйо, абсолютно фантастичний текст про те як культура може сприяти диктатурі + читається трохи як температурний сон. можливо, так і має відчуватись передсмертне згадування всього, головний герой ж вмирає та згадує все, але не кається.“space invaders” нони фернандез, як завжди обирає дуже класний спосіб опрацювати дитячі спогади, цього разу вона структурує текст як гру, і назва гри стає назвою тексту.а ще фан фект: піночет захопив владу 11 вересня, якась проклята дата, чесне слово.п.с раджу та прошу закинуть пару гривеньок на допоміжну баночку гелі на реб