Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підвал ліцею
Añadido 06 dic. 2025

Підвал ліцею

@podvaL_999
Número de suscriptores: 374
Fotos: 335
Videos: 86
Enlaces: 26
Descripción:
Вітаємо вас в підвалі Одеського ліцея номер 9, ласкаво просимо!😈 Зробимо Підвал великим знову💪🫡 Адміни канала - чубака, дарт вейдер, С.О.Л Бот предложка - @Pidval_9bot

👥 Número de suscriptores

374
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -3

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Підвал ліцею 2026-02-15
Підвал ліцею☃️ 2025-12-25

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 574 26-02-24 20:56
24.02.2022-...4 роки тому, російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, тим самим розгортаючи новий, бурхливий та найактивніший етап 12-річної (!) війни. Те, що наші життя змінилися, це всі розуміють. Той самий день, ті самі 4 ранку, це точка неповернення. Ніколи не буде, так як було, ніколи. Пройшло дуже багато часу з того моменту. Ті, хто ще тоді були 7-класниками, вже майже абітурієнти, хтось тільки йшов тоді у перший клас. Але ми звикли до війни, кожен сам собі вирішить, добре це чи ні. В Україну не вірили, вважали, що ми просто частина росії, яка не має своєї історії. І дуже приємно зараз бачити, що історія України досліджується (але перед нмт все вивчити буває складно🫠), і все більше стає зрозуміло, наскільки наша нація крута. Нажаль, багато людей цього не розуміють, асоціюючи себе з іншими народами, будучи українцями та нехтуючи своєю ідентичністю. Кажучи про ліцей, багато змін сталося. Ви їх самі помічаєте, це звільнення легендарних вчителів (вже в цьому році не менш легендарної бібліотекарки), це нові обличчя, і так далі. За 4 роки школа стала абсолютно іншою. Тихо заздримо наступним поколінням ліцеїстів, бо новий спортзал топчік, вам сподобається. Сподіваємося, що чутки про повернення класів фізики, біології, хімії і тд є правдивими, і школярики будуть на практиці вчити ці насправді непогані предмети. Але то вже майбутнє. Кажучи про зараз, шкільна культура потихеньку занепадає, і війна також є однією з причин. Сподіваємось, що те бажання ходити до школи, яке у нас, старшаків, було раніше, з'явиться і у менших школярів. Дуже прикро, що наша школа вирішила сьогодні не проводити ніяких заходів зприводу річниці війни, але можливо помиляємося. Щиро дякуємо усім, хто працює заради перемоги. Кожен має робити свій внесок в наше майбутнє. Насамперед наше покоління. Прикро, що стільки молодих людей виїзджають за кордон, та втрачають ті можливості, які з'являться та вже є в Україні.Споконвік країни розвивалися завдяки молоді. Молодь починала революції, молодь відстоювала людські права. Зараз цією молоддю є ми. Ми не маємо права втратити нашу землю, яку наш народ виборював тисячоліттями, і тільки ми зможемо її втримати, якщо візьмемо за мету стати цією майбутньою елітою України. Тих, хто зараз за кордоном навчається у вишах, чекаємо вдома, щоб ваші знання розвивали Україну. Тим, хто вирішив залишитись будувати своє життя тут, дякуємо та бажаємо стати фундаментом нової, сучасної, та гідної України. Україна - це земля можливостей та свободи, а ніяк не рабства.Слава Україні!🇺🇦