Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Петро Обухов
Añadido 14 jul. 2024

Петро Обухов

@pobukhov
Número de suscriptores: 1 854
Fotos: 1,670
Videos: 111
Enlaces: 618
Descripción:
Офіційний канал Петра Обухова, депутата Одеської міської ради. 📲 Ютуб: https://www.youtube.com/user/peterodua1 📲 Фейсбук: https://www.facebook.com/peterodua1
Fuente

Петро Обухов | Сьогодні провели чергове засідання комісії з транспорту. Обговорили по...

Logotipo de la comunidad de telegram - Петро Обухов Петро Обухов @pobukhov
823 Vistas/Alcance 2026-04-13 12:52 Mensaje №2778
Сьогодні провели чергове засідання комісії з транспорту. Обговорили поточну ситуацію і плани на найближчий час.Електротранспорт зараз працює приблизно на 50%. ДТЕК щодня змінює ліміти, тому кількість трамваїв і тролейбусів на маршрутах може коливатись. Станом на сьогодні — близько 50 трамваїв і 30 тролейбусів. Майже завершили відновлення живлення підстанції 8 тролейбусу. У Пересипському районі трамвай вже ходить, зараз це 4 вагони. Проблеми з електропостачанням ще є, але їх поступово вирішують.Щодо соціальних автобусів — вони повернулась у свої міста. У міста залишилось 25 власних автобусів, з них 14 працюють, інші на ремонті. GPS-відстеження трамваїв і тролейбусів планують запустити вже цього тижня.Також триває підготовка до запуску прибережних парковок у муніципальному форматі. Через процедури це реально запрацює орієнтовно з червня. Окремо запропонував передбачити пільги для багатодітних родин.Крім того, СМЕП готує тендер на нову дорожню розмітку. Роботи планують розпочати приблизно через місяць.Працюємо далі.