Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Як я по воду ходив
Añadido 13 jun. 2021

Як я по воду ходив

@po_vodu
Número de suscriptores: 179
Fotos: 8,900
Videos: 430
Enlaces: 518
Descripción:
ЗАЛИШАЙТЕСЯ ЄБАНУТИМИ І ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ! Головний адмін скоро повернеться. https://t.me/setlanguage/uk
Fuente

Як я по воду ходив | Рік тому відрізані на правому березі Маріуполя сили «Азову» і суміжних...

Logotipo de la comunidad de telegram - Як я по воду ходив Як я по воду ходив @po_vodu
40 Vistas/Alcance 2023-04-15 11:54 Mensaje №9782
Рік тому відрізані на правому березі Маріуполя сили «Азову» і суміжних підрозділів морської піхоти здійснили прорив на «Азовсталь».Ворог постійно завдавав артилерійських ударів по єдиному мосту, яким можна було дістатись «Азовсталі». Частина бійців «Азову» змогли прорватись по мосту під пекельним вогнем противника. Інша — переправлялася по воді на човнах та вплав.Під шквальними обстрілами, не залишивши напризволяще своїх поранених побратимів, азовці евакуювали їх, ризикуючи життями. Втрачаючи життя.15 квітня — чорна сторінка в історії «Азову». Тоді полк втратив багатьох славних бійців. Справжніх воїнів. Безстрашних та відданих Україні.Проте, ця чорна сторінка осяяна подвигом. Подвигом самовідданості, мужності та вірності. Ніхто і ніколи не зітре його з історії. Наші побратими, які загинули під час прориву, назавжди в нашій пам'яті. Головне завдання «Азову» — не зганьбити їх чин. Не зганьбити пам'ять тих, хто поліг у жорстоких битвах з окупантом до них, і тих, хто загинув після. Гідно продовжити спільну святу справу — визволення України, і довести її до кінця.Лиш тоді, коли будуть покарані всі кати українського народу; коли додому з полону повернуться всі наші брати; коли останній клаптик української землі знову стане вільним — тільки тоді ми зможемо сказати, що цю справу завершено. Їхню справу. Нашу справу.