Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - піу-піу
Añadido 16 dic. 2021

піу-піу

@pioupiou
Número de suscriptores: 365
Fotos: 470
Videos: 56
Enlaces: 321
Descripción:
ГО "НІ"
Fuente

піу-піу | Пацани, мені вже реально років і років, тому казалось би, ну якось пох...

Logotipo de la comunidad de telegram - піу-піу піу-піу @pioupiou
20 400 Vistas/Alcance 2025-07-12 17:13 Mensaje №1133
Пацани, мені вже реально років і років, тому казалось би, ну якось похуй має буть на ці універи і цю молодь. Тіпо єбіться самі там в тому КПІ, але сорян не відпускає. Дуже багато мене з цією шарагою повʼязує, дуже багато вона у мене забрала, але не менше і дала. Дивлюсь як челіки з студради КПІ сейвлять реальну залупу Вітренка і аж досада бере. Хлопчики, ну це ж ваше майбутнє, вам же жити в тій країні, де цей хер буде за освіту відповідать. І вам реально не бридко? Ну не вмієте гугліть, то я за вас погуглив. Совсун ще дуже делікатно про нього написала. Це хуй, який по блату у владу попав, хуйовнічав в меру своїх обмежених інтелектуальних можливостей і зараз трошки накрутив собі бігудєй, що буде міністром. Буде і буде. Нахуя ж ви з штанішек, дорогі студдєятєлі, випригуєте, щоб йому пас дать і в теплій ванні покупать? Де блять дівся дух авантюрізму і борзоти КПІшної? Чого я маю на уку і кше дивитись як на приклади студентського спротиву, а за вас краснеть, ну камон? На фото, старий дурачок пиздує на мітинг проти шкарлета. Проти вітренки самі пиздуйте, я заєбавсь(