Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - піу-піу
Añadido 16 dic. 2021

піу-піу

@pioupiou
Número de suscriptores: 365
Fotos: 470
Videos: 56
Enlaces: 321
Descripción:
ГО "НІ"
Fuente

піу-піу | За нового міністра освіти!)313 заОксена Лісового вітаю 🥳І збулась моя ...

Logotipo de la comunidad de telegram - піу-піу піу-піу @pioupiou
161 Vistas/Alcance 2023-03-21 10:53 Mensaje №1044
За нового міністра освіти!)313 заОксена Лісового вітаю 🥳І збулась моя мрія – Михайло Федоров тепер і за освіту відповідає ❤️Щоб не впадати в ейфорію ловіть отакі критерії до оновленого МОН:Чи залишиться ректором Національного авіаційного університету бандит, який допомагав проросійським силам узурпувати владу в 2014, Максим Луцький. Чи ректори університетів зможуть і далі міняти назви університетів, щоб залишатися на посадах. Чи буде належно оцінена їхня бездіяльність на посадах. Чи залишатимуться наукові ступені ознакою еліти, а не атрибутом реальної наукової діяльності. Питання філософське, але треба позакривати недоброчесні ради і відмінити привілеї за ступені. Чи залишиться команда міністерства. Особливо пані Даниленко, яка дуже активно топить в стінах МОН за ручний розподіл фінансування, бо «їй видніше, хто як працює». Особливо зважаючи на той факт, що вона при всіх міністрах нормально себе почувала. Ну і Захарін, який безмежно безграмотний у всіх сенсах.Чи буде підтримуватися надалі архаїчно диктаторська система управління школами у Києві. Про цифровізацію не переживаю. В МОН є кому її робити. Там просто треба не заважати. Бо Шкарлет заважав. Ну і глобальне питання – що робити зі шкільною освітою – учні закордоном, зруйновані школи, втрачені освітяни. Але тут якщо Новосад із SaveED підключити, то все буде добре. *️⃣ так, це той самий лід. Пережив всі відключення світла 💪@semenovatut