Fuente
PINTAGON_Харків | 19 березня, 18.00арт-клуб PINTAGON ( вул. Данилевського, 26) ❤️💙💛Хар...
537 Vistas/Alcance
2025-03-11 19:33
Mensaje №888
19 березня, 18.00арт-клуб PINTAGON ( вул. Данилевського, 26) ❤️💙💛Харківські драматурги представляють свої твори.🖍️Наталка Маринчак: "ГНІЗДО" ( читає авторка)🖍️Анна Кисельова: п’єса-казка«І постало світло» (читає режисер Андрій Лебідь)❤️Вхід - щирий донат.Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSXB1NVTCWw9R-UGxaBVY2-KWQIDxr71A21WkqlESFy3L8Jw/viewform?usp=sharingKharkiv Media Hub, Kharkiv Media Hub Gallery спільно з PINTAGON Art-club в рамках мистецько-медійної акції «Відчуй своїх: Театр VS Війна» представляють низку драматургічних читань від харківських авторів. Переважна більшість з цих творів досі не представлялася у нашому містіПоетка, письменниця і перекладачка Наталка Маринчак вперше презентуватиме на широкий загал свою дебютну п’єсу «Гніздо»Емоційна драма, яка досліджує тему втрати, пам'яті та ідентичності на фоні війни. П'єса порушує складні питання про ідентичність, належність та силу спогадів, які формують наше сприйняття світу навіть у найтемніші часи. Головні персонажі — Алек, військовий з позивним "Wizard", та його дружина Сара, які намагаються знайти своє місце в світі, що змінюється внаслідок війни. Сара, повертаючись додому після тривалого перебування за кордоном, відчуває сильну прив'язаність до рідної землі, незважаючи на руйнування та небезпеку. Окремими персонажами, що отримують власні голоси стають Барліг, дім головних героїв, та Музика, яка вносить власний емоційний відтінок у сценічну дію та підкреслює внутрішній стан персонажів.Драматургиня Анна Кисельова представить п’єсу-казку «І постало світло») (читає режисер Андрій Лебідь)В темні часи, коли відчай та журба частенько навідують наші серця, всі ми - і дорослі, і діти, заслуговуємо на промінчик надії, на тепле сяйво, що розтопить кригу зневіри, на безумовну віру у втілення заповітних мрій. Ця історія - про справжню хоробрість, що живе і в найменших серцях, про пошук власного шляху, про силу любові та турботи, яка здатна рухати й змінювати світ. Про переможне світло, яке завжди долає темряву - навіть, коли все здається безнадійним. Ця казка - не лише для малечі, а й для внутрішньої дитини дорослих людей, що прагне підтримки та турботливих обіймів. "І постало світло" - це життєствердний гімн всепереможній любові та вогникам наших мужніх душ. ⠀ ⠀⠀В програмі: читання творів та спілкування з авторами