Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пілюля Червонохрестівна
Añadido 06 dic. 2025

Пілюля Червонохрестівна

@pilyulino
Número de suscriptores: 745
Fotos: 825
Videos: 211
Enlaces: 432
Descripción:
Відверто про війну. Щось про армію,медицину,побут ( короче тут буду скаржитись )

👥 Número de suscriptores

745
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ні для кого це не було сюрпризом, і я про це писав.РФ погодилась на це «енергетичне перемирʼя» виключно для одного, щоб, зібратись, перегрупуватись і підготувати нову хвилю ударів по території країни. Особлива подяка рижій мавпі (Трампу) який зробив з себе рєшалу для свого піару та сказав що це «good decision», наше керівництво на це погодились, але не розумію навіщо, бо і без цього обстріл був би, на один день наші перестали бити по Криму, Воронежу, Таганрогу, тим самим даючи русні передислокувати усі ОТРК та підвезти доволі нормальну кількість ракет «Іскандер-М/К». Якщо казати як є, то обстріл скоріш за все з 02 на 03.Буде стандартна палітра, від сотень літаючих дринчащих шматків гімна до «Калібрів», «Кинджалів», «Тушек» і всього того, що вони зазвичай дістають із закромів, коли хочуть зробити боляче цивільним.Ні для кого не буде відкриттям, якщо сказати прямо: знову цілитимуть по світлу, газу, воді, опаленню, по всьому тому, щоб зробити більшу частину областей не існуючою для життя на деякий час.Основний фокус хочуть зробити на Київ і область, плюс центр країни. Південь і схід вони, як і раніше, ковиряють цілодобово, там у них режим я б сказав «по дефолту».На вулиці мінуси будуть до -30°, енергетики намагаються лагодити те, що ще тримається, а ці вирішили дотиснути. Просто щоб добити.Клінічні. Цинічні. Підараси.✈️t.me/timofii_kucher