Fuente
Підслухано|Великодимерська громада | Дуже бурхливої реакції набув пост аноніма в цій групі про волонтерів.Я...
922 Vistas/Alcance
2024-11-04 11:58
Mensaje №19454
Дуже бурхливої реакції набув пост аноніма в цій групі про волонтерів.Я декілька разів прочитала його уважно, намагалася знайти образу до волонтерів, але так і не змогла зрозуміти в чому вона!Людина поставила запитання, кому довіряти, якщо таке робиться( до речі я в свою адресу це сприйняла, бо влада робить все можливе, щоб зробити в очах людей мене аферисткою)Людина поцікавилася де можна подивитися звіти по скриньці з магазину, в яку вона кидає кошти і хто контролює ті скриньки!Жодних образ в цих запитаннях не вбачаю і рахую нормальними.Теж не подобається, що люди пишуть від анонімів, але після таких нападок і перекривлених від реальних запитань відповідей, розумію, що можливо людина й вірно зробила.Тим, хто підозрює мене за цим анонімом, повідомляю!!! Я кожній людині, можу сказати в очі, що я про неї думаю і поставити запитання, що мене цікавить в лоб! Тому не примазуйте мене до своїх брудних ігор з ботнею і анонімами!!!Мені боятися Людмилу після того, що я вчора написала про алігархиню марину коваленко чи після моїх дописів про гришків, куценка, борсука, це смішним виглядає! Людмила, що теж бандитка, що може вночі закидати коктелями молотова чи телефонувати з погрозами до моєї дитини!?Ставлю знову не зручне запитання до Людмили Нішенко!Ви є волонтером від фонду гришків! Всю вашу волонтерську роботу вони приписують своєму фонду!Мене дуже цікавить!!!Як ви відноситеся до того, що гришки витрачають тисячі доларів на обливання брудом інших волонтерів в той час, коли ви просите в людей допомоги від їхнього фонду?Це питання не є обезцінюванням вашої роботи!Я вдячна вам, як волонтеру і ні в якому разі не хочу, щоб ви зупинялися , бо маю поняття, що без волонтерів хлопцям тяжко і кожен волонтер зараз на вагу золота! І кожна волонтерська робота, то вклад в перемогу(на відміну від тих, в чиєму ви фонді!)І дуже попрошу вас вибачитися перед ветераном Ато Юрієм Геннадійовичем Кургановим( знаю, що катерина гаврилюк вас надоумила йому тикати, вона не тільки тикала, а й ображала його)І ви звинуватили мене в брехливості і поливанням бруду в вашу сторону, то бажаю побачити доказів цьому або вибачення!Ще відразу дам вам пояснення по посту де були вказані колективи (бо ж ви думаєте, що то теж не без моєї участі)!Я захоплююся кожним колективом і людьми, що знаходять на це час! Я дякую кожному колективу, що несе українську культуру і прославляє нашу громаду! Я за те, щоб кожен колектив громади влада не обходила своєю увагою і підтримувала! І маю повагу до кожного колективу, як і до Юрій Балджи Знаєте, трішки спостерігали за вами і ви мені подобалися. Але після вчорашнього спілкування з вами зрозуміла, що ви людина не відверта. Ви мені здалися актрисою, що грає з себе святу.Відповідей не чекаю, бо для того дух потрібно мати!За ваше волонтерство дякую, не зупиняємось, разом до перемоги.Іра Лимаренко