Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано|Великодимерська громада
Añadido 14 jul. 2024

Підслухано|Великодимерська громада

@pidsluhano_VD
Número de suscriptores: 5 635
Fotos: 20,200
Videos: 3,000
Enlaces: 7,240
Descripción:
Повідомити новину або замовити рекламу https://t.me/antoninaKornienko
Fuente

Підслухано|Великодимерська громада | У Тарасівському ліцеї б'ють та принижують дітей: після скандальних від...

У Тарасівському ліцеї б'ють та принижують дітей: після скандальних відео у спільноті села спалахнуло емоційне обговорення Відео опублікувала одна з учениць ліцею, яка вже є випускницею ліцею. Зокрема, дівчина озвучила наступні зауваження до педагогічного колективу: - дітей б'ють, принижують та знижують їм оцінки- директор називає дітей ідіотами та дурнями- вчителі б'ють дітей журналом по голові, а також б'ють указками, лінійками, книгами, кидають в них крейду і пенали, псують одяг, забирають особисті речі: телефони, косметику, книги, примушують весь урок стояти - на території школи продається м'ясо, сало, ковбаси, що створює сморід та привертає мух- у школі страшенна задуха, але вікна відчиняти забороняють, через що у спекотні дні учні втрачають свідомість Дискусія - як завжди у таких випадках - містить "класичні тези": діти самі винні, вони не виховані, нечемні, нахабні, тощо. Вчителі теж "не залізні, у них теж стреси через повітряні тривоги" і так далі.Як зрозуміло з дискусії, коментар залишила та сама вчителька, що на відео, яка пояснила ситуацію наступним чином: "Ситуація, яка виникла, м'яко кажучи, неприємна. Те, що спровокувало її, на відео не зафіксовано. На щастя, вчитель - це не робот, а жива людина зі своїм характером, емоціями, особливо після кількох тривог протягом дня (а тоді був саме такий день), настроєм, нарешті, станом здоров'я. Так от, на емоціях можна іноді сказати багато чого, бо зашкалюють, але це не значить зробити. Я з повною відповідальністю кажу, що дитини я не вдарила, не штовхнула, " що прилип до стіни", а взяла за руку чи за плече, щоб розвернути до стіни. Ну, а слово не горобець... Що сказано, то сказано".Ми все ж таки вважаємо, що ситуація є такою, на яку варто звернути увагу - в першу чергу профільним чиновникам, освітянам, що керують процесами. Ймовірно, ліцей потребує кваліфікованого психолога у штаті ліцею. Що стосується торгівлі продуктами харчування на території ліцею, це потрібно негайно припинити - це просто небезпечно. Сподіваємося на реакцію всіх, хто відповідальний за ситуацію, і на зміни на краще вже з початку навчального року. Відео - із спільноти Тарасівка і Ко. Бла-бла-бла