Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано|Великодимерська громада
Añadido 14 jul. 2024

Підслухано|Великодимерська громада

@pidsluhano_VD
Número de suscriptores: 5 635
Fotos: 20,200
Videos: 3,000
Enlaces: 7,240
Descripción:
Повідомити новину або замовити рекламу https://t.me/antoninaKornienko
Fuente

Підслухано|Великодимерська громада | НЕПОВАГА ДО ЖІНОК, БРЕХНЯ І ДВІЙНІ СТАНДАРТИ ! Це все про БОРСУКА! Пок...

НЕПОВАГА ДО ЖІНОК, БРЕХНЯ І ДВІЙНІ СТАНДАРТИ ! Це все про БОРСУКА! Поки борсук всіма способами зриває сесії, для власної вигоди, листи від військових лежать місяцями нерозглянутими.Ми вже мали ситуацію, що лист від військового не могли знайти, коли прийшли запитати про нього за проханням військового і знову ситуація повторилась.Мало того, що на листи не відповідають, ніхто знайти їх не може! І після 8 місяців очікування повідомляють, що їм не подобається як зіставлений лист🤯😢 - Я не буду з Вами розмовляти в присутності цієї!- сказав борсук військовій, що прийшла до нього в прийомний час.Олександр Борсук , ви нічого не поплутали , коли говорите так з жінкою , що приїхала з фронту ?Покажіть правило в якому написано, що на прийом не може прийти дві людини відразу!?Ваша робота- за яку ви отримуєте кошти від нас, вимагає від вас приймати нас і слухати- подобаємось ми вам чи ні!І навчиться до людей на "ви" говорити, бо ви мені- точно не товариш, щоб тикати!І перестаньте вже врешті- решт брехати!- Я Вам телефонував, коли зв'язку не було!🤪🤕 Це про що?До речі, нагадую вам, що ви обіцяли на сесії ще одній жінці : " Я вам завтра зателефоную"! Пройшло більше тижня, вашого звоника чекають, бажано в той час, коли зв'язок є‼️ І про двійні стандарти‼️ Тобто, коли віталька на сесії просить для військового, що в минулому був працівником с/р і зараз дуже підтримує гришка в суді- Вадима Теплюка, то це нормально! Коли ж я прийшла в підтримку знайомій,то ви вимагаєте доручення від в/ч?Покажете мені наступного разу доручення від в/ч для вітальки!😉 А також хочу побачити дати листів від 58бригади, що вже 2 рази отримувала допомогу та дату звернення від в/ч в якій служить Вадим Теплюк! Хочеться дізнатись чи правда по черзі отримання листи розглядаються чи все ж хтось в пріоритеті!⁉️ За 30хв , що була в с/р , зустріла 3 людей, що поскаржились на те, що вже третій день не можуть знайти жодного з керівників, щоб звернутись з своїм проханням. 😡 І до речі, проблеми бабулічки, яку ви вже довгий час "посилаєте", вирішені!Дякую працівникам Цнапу, що відгукнулись на моє прохання та за 10хв все було зроблено! Вам знову порада- не хочете працювати, ніхто не тримає!Та й посоромтесь вже- 20 протоколів по корупції вже чекають вас в судах‼️Іра Лимаренко.