Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фотонна зупиночка
Añadido 28 sep. 2021

Фотонна зупиночка

@photonost
Número de suscriptores: 242
Fotos: 2,100
Videos: 141
Enlaces: 580
Descripción:
A personal dump that I try to decorate. Piece of life, sorts of interesting and dumb things, my pics, favorite music. I'm not drunk, I'm just drinking My blue compact dwarf galaxy
Fuente

Фотонна зупиночка | Немає різниці, чи ти запускаєш допотопну Х-22 по місту, чи "високоточн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Доктор Стрейнджлав, або як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу Фотонна зупиночка @photonost
459 Vistas/Alcance 2022-07-14 13:46 Mensaje №3898
Немає різниці, чи ти запускаєш допотопну Х-22 по місту, чи "високоточний" Калібр, чи ще якусь блєдіну по місту - це воєнний злочин. Не намагайтеся виправдати падаль роду людського та бийте кожного, хто досі починає розказувати про "нє всьо так адназначна". Запускаючи Х-22 по місту ти усвідомлюєш те, що її примітивна головка самонаведення може навестися на житловий будинок, чи на торговий, офісний центр, лікарню. Коли запускаєш "Калібр" по місту, ти знаєш, що ти стріляєш по місту і там можуть бути цивільні. А тут "Калібр" було цілеспрямовано запущено по центру міста. Це геноцид, і нам досі не зрозуміло, чого деяким доводиться це пояснювати.Щоденні обстріли Харкова - це що? А Миколаєва? Які військові об'єкти були у житлових будинках Північної Салтівки, де зараз не залишилося жодного вцілілого будинку? Яку вони створювали воєнну загрозу для окупантів? Ніяку. Не треба розповідати казки про те, що вони намагаються влучити у військові об'єкти. Вони з самого початку мали на меті знищення якомога більшої кількості мирних жителів, задля того, щоб зламати нас.Вони хочуть нас налякати, а налякана людина або відступає, або втрачає душу і уподібнюється своїм ворогам. Нам не треба руйнувати Бєлгород до підвалин. Вони обісруться лише від того, що в один прекрасний момент на місці аеродрому Томашівка буде величезне полум'я гніву і врожай бавовни, у якому до землі будуть зрівняні їх військові об'єкти з виродками, що знаходяться у них. Ми не маємо бути воєнними злочинцями, ми маємо точечно ліквідовувати відповідальних за злочини, що були скоєні проти українців у кожному місті та селі нашої Неньки. У нашого майбутнього "Моссаду" буде багато роботи. Наші хлопці та дівчата знайдуть кожну мразоту, яка ґвалтувала наших мам, сестер, бабусь, катувала наших батьків, братів, друзів, яка пускала ракети по нашим містам та селам. І будуть їх філігранно ліквідовувати цю людську падаль, ці метастази роду людського. Не уподібнюйтесь до воєнних злочинців, просто знищте їх. А всім нашим полеглим, як мирним та і героям-захисникам, у стінах та домах наших, ми дамо таке ім'я, що ніколи не понищиться. Але для цього треба залишатися Людьми.