Fuente
Павло Моцок | День 2. Проснулись вранці і пішки пішли до китайського кордону. Все пр...
326 Vistas/Alcance
2026-05-02 15:00
Mensaje №881
День 2. Проснулись вранці і пішки пішли до китайського кордону. Все пройшло доволі швидко. До речі, заборонено мати з собою БУДЬ-ЯКІ книги, фото Далай Лами, фото з лозунгами «FREE TIBET». Книги викидають одразу, а із-за фоток просто не пустять. Приїхали в містечко Керунг, висота 2700м. Ну класно, прикольно, але відчувається вплив Китаю, індустріалізація повним ходом. Але місцеві завжди усміхаються, всі вітаються, складаючи руки в Намасте і промовляють «Таші делек». Це традиційне тибетське привітання. Але це не просто «привіт», а побажання добра, щастя і благословення. Ще може переводитись, як «Нехай все сприятливе збереться разом». Також в цьому містечку є дуже старий монастир, який був побудований в 637 році, якщо не помиляюсь. Сильне місце. Там є великі статуї Падмасабхави (Гуру Рінпоче), Будди Шакьямуні та Ваджрайогіні. Також є камінь з відбитком стопи Падмасабхави. Недалеко від містечка є печери, в які хотілось би поїхати, але китайська поліція не дає дозволу. Ще мене здивувала кількість ніштяків у китайських магазинах. Всього дуже багато, все яскраве. Тупо не розумієш, що брати. Я пацан не гордий, нічого і не взяв 😅Ще я був здивований від того, що тут курять прямо в магазинах 😂 Не очікував таке побачити. В цілому дуже приємні враження. Всім бажаю добра, радості і легкості 🙏🏼Завтра їдемо далі, в містечко Сага, висота 4600м.