Fuente
Паш, їбаш | Чули про черговий скандал із проваленим тендером на постачання хімічни...
2 740 Vistas/Alcance
2026-02-11 12:44
Mensaje №8947
Чули про черговий скандал із проваленим тендером на постачання хімічних грілок для війська?Якщо ні, то тезово: СОУ недоотримали сотні тисяч виробів через те, що постачальник не виконав свої зобовʼязання. Як наслідок - обмороження та ампутації у захисників, бо грілки - чи не єдиний варіант для піхоти зігрітися на передових позиціях або на штурмах.Агенція оборонних закупівель звинувачує виробника, який не виконав основний контракт, а потім ще й спробував отримати додатковий. Виробник звинувачує АОЗ, яка начебто лише через місяць після завершення торгів підписала договір.Хто правий - хай розбираються правоохоронці та суд.Я про інше.Постачальник, про якого йде мова, - ТМ "Мамо" - повʼязаний з депутатом міськради від ОПЗЖ Анатолієм Родзинським. Сам цей пан, який не потребує представлення в Харкові, називає себе головним технологом компанії та говорить від її імені. Він також є бенефіціаром ТОВ "Мамо Маркет".Ще раз.Повномасштабка йде вже чотири роки - а оборонні тендери отримає компанія зрадника та колаборанта (бо всі без виключенням представники ОПЗЖ є зрадниками, колаборантами та мають бути відрізані від державних коштів та посад).Ну справді, чому б не довірити здоровʼя військових людині, яка свідомо працювала на знищення України? Що може піти не так?Може, ще Бойка до складу РНБО введемо?А чому ні?