Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Паш, їбаш
Añadido 06 dic. 2025

Паш, їбаш

@pash_ibash
Número de suscriptores: 7 284
Fotos: 6,470
Videos: 1,520
Enlaces: 2,000
Descripción:
Новини, роздуми, русофобія, матюки YouTube: https://youtube.com/@iPash_ua
Fuente

Паш, їбаш | Чули про черговий скандал із проваленим тендером на постачання хімічни...

Logotipo de la comunidad de telegram - Паш, їбаш Паш, їбаш @pash_ibash
2 740 Vistas/Alcance 2026-02-11 12:44 Mensaje №8947
Чули про черговий скандал із проваленим тендером на постачання хімічних грілок для війська?Якщо ні, то тезово: СОУ недоотримали сотні тисяч виробів через те, що постачальник не виконав свої зобовʼязання. Як наслідок - обмороження та ампутації у захисників, бо грілки - чи не єдиний варіант для піхоти зігрітися на передових позиціях або на штурмах.Агенція оборонних закупівель звинувачує виробника, який не виконав основний контракт, а потім ще й спробував отримати додатковий. Виробник звинувачує АОЗ, яка начебто лише через місяць після завершення торгів підписала договір.Хто правий - хай розбираються правоохоронці та суд.Я про інше.Постачальник, про якого йде мова, - ТМ "Мамо" - повʼязаний з депутатом міськради від ОПЗЖ Анатолієм Родзинським. Сам цей пан, який не потребує представлення в Харкові, називає себе головним технологом компанії та говорить від її імені. Він також є бенефіціаром ТОВ "Мамо Маркет".Ще раз.Повномасштабка йде вже чотири роки - а оборонні тендери отримає компанія зрадника та колаборанта (бо всі без виключенням представники ОПЗЖ є зрадниками, колаборантами та мають бути відрізані від державних коштів та посад).Ну справді, чому б не довірити здоровʼя військових людині, яка свідомо працювала на знищення України? Що може піти не так?Може, ще Бойка до складу РНБО введемо?А чому ні?