Fuente
Національний комітет спорту людей з інвалідністю України | Валерій Сушкевич: "Сьогодні - рівно 30 днів до початку Зимової Паралім...
301 Vistas/Alcance
2026-02-05 22:28
Mensaje №1625
Валерій Сушкевич: "Сьогодні - рівно 30 днів до початку Зимової Паралімпіади Мілано-Кортіна!..А завтра – починається найбільша подія олімпійського чотириліття - XXV Зимові Олімпійські ігри 2026 року! Весь наш паралімпійський і дефлімпійський загал вітає національну олімпійську збірну з зимових видів спорту з початком Зимової Олімпіади! Побажання традиційні: зберегти здоров’я і накопичений спортивний потенціал для реалізації того результату, який запланований. І ще - спортивної удачі!..А ми - вболіваємо за вас і працюємо, щоб разом з вами піднімати український прапор в світовому спорті! Але, шановні друзі, наші вболівальники, є надзвичайна, дуже приємна і почесна для нас новина – У СКЛАДІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОЛІМПІЙСЬКОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ Є СПОРТСМЕН З НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАРАЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ І СПОРТСМЕНКА З НАЦІОНАЛЬНОЇ ДЕФЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ! Спортсмен - Дмитро Драгун, який готувався і тренувався у складі національної паралімпійської команди України як спортсмен-лідер (гайд), який після Олімпіади-2026 буде виступати на Паралімпіаді-2026 у складі паралімпійських лижників і біатлоністів разом з нашим незрячим спортсменом Ярославом Решетинським. Щоб ви розуміли - у спортсмена-гайда дуже складна функція: він біжить на лижах попереду незрячого спортсмена і постійно в мікрофон, через портативний динамік, корегує і спрямовує по дистанції спортсмена з ураженнями зору. При цьому йому потрібно зберігати на важкій дистанції власну координацію, відповідний темп бігу, володіти вмінням бачити ситуацію попереду і позаду, де біжить його паралімпієць…Це дуже непросто і надзвичайно! Але цей спортсмен - Дмитро Драгун - маючи потужну спортивну і технічну підготовку в нашій команді, одночасно перемагав в олімпійських змаганнях і на олімпійському чемпіонаті України з лижних перегонів, і на кваліфікаційних міжнародних змаганнях, виборов олімпійську ліцензію на участь в Олімпіаді в лижних перегонах, завоювавши при цьому разом зі своїм паралімпійцем паралімпійську ліцензію в Мілано-Кортіна 2026. Крута робота і значиме досягнення Дмитра!!!Друга наша представниця в олімпійській збірній – це спортсменка з ураженнями слуху, триразова дефлімпійська чемпіонка, срібна і бронзова призерка Зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів, Заслужений майстер спорту України - одна із найбільш титулованих наших дефлімпійських лижниць – Єлізавета Нопрієнко. Єлізавета на чемпіонатах України і кваліфікаційних міжнародних змаганнях з лижних перегонів серед олімпійських спортсменок мала лідерські позиції в олімпійських лижних перегонах на національному рівні і виборола олімпійську ліцензію та право бути у складі національної олімпійської збірної на Олімпіаді в Мілано-Кортіна. Крутий результат Єлізавети!!!Отака незвичайна, навіть неймовірна, ситуація в синергії національного паралімпійського, дефлімпійського руху і його потужним представництвом в національній олімпійській команді України! Ми радіємо і пишаємось такому високому олімпійському представництву наших спортсменів!І ми разом з вами, шановні друзі, будемо вболівати за всю нашу олімпійську збірну з вірою в їхній гідний результат!.." https://www.facebook.com/share/p/17rNQ4zxvR/