Fuente
[☧]Перший Панцирний ✙△ | Вчора, у Велику суботу, у центрі Києва, біля кінотеатру «Жовтень», від...
270 Vistas/Alcance
2025-04-20 12:51
Mensaje №2450
Вчора, у Велику суботу, у центрі Києва, біля кінотеатру «Жовтень», відбулася контрдемонстрація Гетьманського Гарнізону та консервативних організацій. Метою заходу було висловлення позиції проти содомського шабашу, організованого «SUNNY BUNNY» 🎥 за підтримки «КиївПрайду» 🏳️🌈 та під опікою лівих європейських та українських структур.За класикою ліберальної диктатури, лише їхня правда є "правдою", лише їхня "свобода" — свободою. Тому консервативне молодіжне юнацтво скрутили, заламали руки, до когось (неодноразово, й це чітко зафіксовано не на одному відео) застосовували фізичну силу та погрози, за пояснення самих правоохороннів, їх "муштрувало" старше керівництво ще з 8 ранку, що чітко каже за зацікавленість в розгоні демонстрації окремих посадовців На даний момент майже всі затримані вже звільнені. Було сплачено штрафи. Сьогодні ми зустрічали Великдень у родинах, у храмах, на нічних літургіях — із чистим сумлінням, бо були там, де нас вимагав обов’язок.Ми дякуємо всім, хто підтримував, брав участь та молився, звертався до нас з бажанням допомоги. Окремо вдячні також багатьом членам ветеранського та націоналістичного руху, що висловили свою підтримку, а також Юлії Яцик, яка подала депутатське звернення до міністра внутрішніх справ із метою пояснення, чому саме затримали консервативну молодь.☨ Гарнізон ☦️ | Долучитись | Чат | Підтримати