Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Padre Poltava
Añadido 14 jul. 2024

Padre Poltava

@padrePoltava
Número de suscriptores: 12 756
Fotos: 2,670
Videos: 215
Enlaces: 904
Descripción:
Телеграм канал священика ПЦУ Олександра Дедюхіна Займаюся метафізичним обґрунтуванням України з точки зору Царства Небесного Приватне спілкування можливе через мессенджер фб https://www.facebook.com/strierej
Fuente

Padre Poltava | Вознесіння Господнє — це не день, коли Христос "полетів у космос".І не...

Logotipo de la comunidad de telegram - Padre Poltava Padre Poltava @padrePoltava
3 410 Vistas/Alcance 2026-05-21 04:31 Mensaje №5173
Вознесіння Господнє — це не день, коли Христос "полетів у космос".І не момент прощання Бога зі світом.Вознесіння — це коли людська природа входить у саме серце Божественного життя.Христос возноситься не тому, що Йому треба "повернутися" до Отця. Як Бог Він ніколи не залишав Отця.У Христі возноситься наша людська природа, яку Він прийняв у Втіленні. Тобто у Христі людина вперше входить туди, куди сама ніколи не могла увійти — у славу Пресвятої Трійці.Ми звикли бачити себе чимось дрібним: мішком страхів, бажань, комплексів, гормонів і біології, яка рано чи пізно згниє. Але Вознесіння говорить про інше. Людина покликана не просто бути "хорошою". Не просто моральною. Не просто менш грішною. Людина покликана стати богом за благодаттю. Бог став людиною, щоб людина стала причасником Божества.Саме тому Христос після Воскресіння не "скидає" людське тіло, як непотрібну оболонку. Він навіки бере людську природу у Божественне життя. Нашу плоть. Нашу матерію. Нашу смертність. Наш біль.Вознесіння свідчить, що ми теж можемо увійти в Божу славу.Вознесіння — це не про відсутність Христа. Це про Його нову присутність.Тепер Він більше не локальний проповідник у Палестині. Тепер через Духа Святого Він присутній всюди. У кожній Євхаристії. У кожному акті любові. У кожному русі до Царства.Тому Вознесіння — це не сумне свято "розставання".Це день, коли небо перестало бути закритим.І людина більше не приречена повзати у пилюці власної смертності.Бо у Христі вона вже сидить праворуч Отця.