Fuente
пачка начос | #УкрТґ | Всім привіт!Було вирішено бустанути актив на каналі і отримати з цього...
204 Vistas/Alcance
2025-04-20 08:46
Mensaje №1903
Всім привіт!Було вирішено бустанути актив на каналі і отримати з цього якусь вигоду, тому оголошується невеличкий великодній конкурсУмови (не) прості. Для участі ви заробляєте квиточки, кожен квиточок це один шанс виграти. Правила отримання такі:📲 Репостнути цей пост до себе в паблік - 1 квиточок💰 Задонатити на баночку від 100 гривень - 1 квиточок🥚 Фото вашого великоднього кошика - 2 квиточки🤯 !Суперзавдання! Зробити якусь обкладинку яку я міг би влупашити собі для стріму - 3 квиточки. Детальний опис читайте в наступному постіТепер до розіграшу. Переможців буде декілька, обрані вони будуть випадково (кожен з квиточків +шанс), і потім упорядковані за кількістю отриманих квиточків. Люди з однаковою кількістю - упорядковані випадково між собою. Призи будуть розігруватись за залишковим принципом - перший обирає виграш, і далі згідно місць.Призи in question:💌 Gift card для стіму на 400 гривень👩❤️👨 The Coffin of Andy & Leyley masterpiece спеціально для вас🦾 Перші два томи манги YoRHa: Протокол висадки в Перл-Гарбор. За всесвітом NieR: Automata☕️ Коробка кавових дріпів MadHeads (Negotiatable, можливо чайні дріпи)😎 Мій вічний респект і пошанаКонкурс триватиме до 04.05!1!Баночка для донатів: https://send.monobank.ua/jar/3fQRnzG6zq Докази вашої участі: скріншоти донатів, фотки кошиків, обкладинки, тощо, можете кидати в коментарі. Якщо не хочете, пишіть в коментарі плюсик, а мені в особисті - доказиІ всім удачі!!UPD: пишіть ще мені свої ніки в стім, щоб я міг в друзі додати