Fuente
🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄 | Інтак на фромм про UNIQUE🫶🏻✨Він дуже захоплений альбомом. Він каже, що...
153 Vistas/Alcance
2026-02-26 07:40
Mensaje №19334
Інтак на фромм про UNIQUE🫶🏻✨Він дуже захоплений альбомом. Він каже, що він справді дуже хороший, і що піс це точно сподобається. Він також сказав, що загальний рівень задоволеності альбомом справді високий, навіть мембери відчувають це саме так.✨Пісні в альбомі матимуть різне звучання, але всі вони дуже добре поєднуються в гармонії!! все це добре поєднується та створює унікальне звучання альбому. Як сказав Інтак: «Це як дивитися на ауру/північне сяйво, ідеально барвисте» ✨Інтаку дуже подобаються пісні 2, 3, 5, 6: • Pandemonium • L.O.Y.L• Triple 7 • ICE …але в основному йому подобається весь альбом🙂↕️✨Йому також подобається четверта пісня «Wednesday Girl», але це не той жанр, який би він особисто слухав самостійно. Але він думає, що піс сподобається. Пісня 5 «Triple 7» весела. Її хочеться слухати. І йому дуже подобається другий куплет Джіуна в цій пісні.✨Інтак написав свої партії для всіх пісень, і він багато писав під час туру.✨Інтак також брав участь у створенні хореографії!!☝🏻Він каже, що це складно, але не настільки, це схоже на рівень DUH! Він справді вважає, що хореографія вийшла кращою за "DUH!"👀cr.: p1hpopbase #інтак #fromm『··✎··』@p1harmonyukr