Fuente
🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄 | Інтак на фромм про те, як він, Кіхо, Кемден, Макая та Кайрел (AMPERS&O...
180 Vistas/Alcance
2025-12-19 14:44
Mensaje №18402
Інтак на фромм про те, як він, Кіхо, Кемден, Макая та Кайрел (AMPERS&ONE) ходили їсти якініку після FNC Kingdom 😹🐶: Здається, ми з'їли десь близько 30-ти порцій? Разом із Кіхо-хьоном та друзями з Ampers&One. Але я подумав, вау, ми з'їли багато, тож я замовив всього одну порцію ㅋㅋㅋㅋㅋ і це було тільки три шматочки ㅋㅋㅋㅋㅋ вони жартують, чи що ㅋ🧩: Але хіба це не дорого🐶: Ну як, Піванхармоні сонбеніми платили ж 😉 Але що кумедно, це те, що навіть оплата була розділена ㅋㅋㅋㅋㅋ Кіхо-хьон заплатив половину ㅋㅋㅋㅋㅋ Це була така ціна, яку одна людина не могла б заплатити ㅋㅋㅋㅋㅋ Можна було б залишитись з пустим банківським акаунтом після такого🧩: Хто запропонував поїсти разом?🐶: Аа, ми просто вирішили під час репетиції, мембери Ampers&One? Ми думали-думали і потім пішли. Ні, я не використовував панмаль (*неформальна мова), але Кіхо-хьон — так. Там були і старші за мене🧩: Мені здається тобі було б ніяково із Макаєю ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ🐶: Макая? Я справді подобаюсь Макаї. Макая неймовірно милий ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ми бачимось часто у спортзалі, так як у нас один тренерcr.: p1hits#інтак 🎮 #fromm『··✎··』@p1harmonyukr