Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄

@p1harmonyukr
Número de suscriptores: 1 293
Fotos: 17,100
Videos: 2,660
Enlaces: 4,470
Descripción:
🇺🇦 Україномовний канал по P1Harmony ► дебют гурту: 28/10/2020 ► фандом: P1ece (Піс) ► анонімний бот: @p1harmonyua_bot ► власник: @layobo - початок: 12/08/2022
Fuente

🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄 | Кіхо на фромм про пристрасть і гордість Соула в танцях 🥹💗🐺: Соул напол...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 P1HARMONY UA 🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄 @p1harmonyukr
235 Vistas/Alcance 2025-07-28 18:53 Mensaje №16403
Кіхо на фромм про пристрасть і гордість Соула в танцях 🥹💗🐺: Соул наполегливо працює і добре виконує кожен танець. Він зовсім не соромиться танцювати. Серйозно, це так круто. У нього немає жодних упереджень, він просто любить танцювати і щоразу викладається на повну. Не знаю, чи згадував я про це раніше, але в хореографії "duh!" є та частина, де Соул лежить на підлозі і щось робить, а потім ми з Інтаком піднімаємо його, так? Спочатку йому було дуже важко. Навіть під час зйомок йому було дуже важко, але він не промовив жодного слова. Тож я сказав: «Соул, тобі явно важко, чому ти нічого не кажеш? Ми можемо зараз це змінити, щоб ти не постраждав і все одно добре впорався», але Соул сказав «Я маю з цим впоратися, незважаючи ні на що». ㄷㄷㄷㄷ я був шокований. Я думав, що він просто страждав, бо не знав, як сказати, що не може цього зробити, але це було не так. Він справді хотів, щоб це спрацювало, незважаючи ні на що. Це була його гордість у танці... бо якби я співав, і мені довелося б співати в діапазоні, який мені зовсім не підходить, і я просто не міг би це зробити, гадаю, мені було б дуже важко. Наприклад, коли ти стажер, ти все ще тренуєшся, і іноді робити помилки – це нормально, оскільки ти можеш подолати їх за допомогою тренувань.Але тепер ми не просто стажери, які займаються хобі, ми повинні професійно підходити до своєї основної роботи. І я думаю, що ти абсолютно не можеш показувати жодних слабких місць, коли виконуєш свою основну роботу. Тож бувають моменти, коли потрібно бути реалістом, наприклад, мені об'єктивно важко це робити, але Соул просто робить це. І найдивніше (у позитивному сенсі) те, що йому це вдається. Оплески... ㅋㅋㅋ Звичайно, прийняття реалістичних та об'єктивних рішень також важливе, але ця сміливість розширювати межі, як це робить Соул, — це те, що вам потрібно для зростання. Чесно кажучи, у макне є багато чого навчитися ^^cr.: p1hits#кіхо 🪼 #fromm『··✎··』@p1harmonyukr