Fuente
Овертайм із Сажком | Дві тези після матчу Колос - Динамо - 1:1.1. Динамо втратило очки з Ко...
1 900 Vistas/Alcance
2024-12-01 15:33
Mensaje №3990
Дві тези після матчу Колос - Динамо - 1:1.1. Динамо втратило очки з Колосом, чим ще раз підтвердило, що команда видохлася, навіть з усіма ротаціями Шовковського, і їй потрібна перерва. Але замість перерви в грудні Динамо чекає дуже складний розклад: два поспіль матчі з Олександрією, з якою ділять перше місце в УПЛ, виїзд в Іспанію до Сосьєдада та матч з Вересом, який на даний момент має серію з 9 матчів УПЛ без поразок - відібрав очки в Шахтаря й Олександрії, перемагав Рух, ЛНЗ та Зорю.На якому місці опиниться Динамо після цієї серії - велике питання, враховуючи явно просівшу форму та якість гри.2. Ми всі багато сміялися з Колоса, але тим часом ковалівці, які невдало почали сезон, дуже достойно вийшли з найскладнішого відрізку календаря: перемогли Ворсклу, відібрали очки в Динамо, Кривбаса та Полісся, мінімально програли Шахтарю та Карпатам.При цьому в складі Колоса постійно грають зовсім юні українці.З Динамо зіграли з перших хвилин або з заміни:Пахолюк - 20 роківГусол - 18 роківДенисенко - 18 роківСалабай - 22 роки22-річний Велетень не грав через дискваліфікацію, 18-річний Шершень був в запасі, але загалом вже дебютував в старті цього сезону раніше.Поздєєв повільно, але змінює цю команду. Поки вона не є збалансованою: Колос краще заважає грати, ніж атакує та створює сам. Але точно з ним всім непросто. І, цілком можу передбачити, що тут має бути прогрес, бо довіра до тренера начебто є.Насправді класно спостерігати, як зовсім молоді та недосвідчені тренери змінюють український футбол, за ними майбутнє: Шандрук, Поздєєв, Ашур, Ротань, Лупашко. І вони зараз роблять український футбол цікавим, коли ньому стало значно менше грошей та рівня виконавців. УПЛ все більше стає тренерською лігою, чого раніше про неї взагалі не можна було сказати.