Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Олександр Шовковський абсолютно свідомо злив матч Ліги Європи з «Ромою...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 200 Vistas/Alcance 2024-10-24 18:41 Mensaje №3860
Олександр Шовковський абсолютно свідомо злив матч Ліги Європи з «Ромою» заради Класичного в УПЛ з «Шахтарем» в неділю – беззаперечний факт. Схема 5-3-2, максимально резервний склад, з якого на гірників у старті вийдуть максимум 2-3 гравці – це вибір, який головному тренеру «Динамо» довелося зробити, враховуючи обставини.І насправді Шовковського складно сварити. «Динамо» грало з «Ромою» в четвер в Римі – елементарна математика логістики під час війни говорить, що, щоб мати хоч якийсь шанс витримати Класичне в неділю, киянам доведеться піти на жертви. У кращому разі команда дістанеться Києва, де відбудеться матч, ближче до ночі п'ятниці, а то й зранку в суботу. Говорити про якусь підготовку та відновлення до ключового матчу всього сезону УПЛ о 18.00 в неділю без сенсу. А «Шахтар» грав у вівторок та мав хоча б трохи часу і на відновлення, і навіть на підготовку.Тим більше не було ніякої гарантії, що навіть в оптимальному складі «Динамо» б змогло набрати бали в Римі – ми всі бачимо, як виступають українські клуби в єврокубках цього сезону. Та і команда Шовковського змогла навіть в цьому складі створити досить великі проблеми кризовому супернику. Що навіть по грі цей матч і не виглядав зливом – лише за вибором складу.Вам не здається, що це якесь порочне коло? Спочатку команди страждають в УПЛ, щоб вибороти місця в єврокубках, а потім страждають в єврокубках, бо не можуть на дистанції їх стягнути навіть фізично, не говорячи про реально впавший рівень самих складів та падіння результатів. І змушені ті самі єврокубки, заради яких рубились весь попередній сезон, зливати, щоб знову бути якомога вище в УПЛ та потрапити в єврокубки. І потім починати це порочне коло заново, бо, бачите, домовилися заради чесної конкуренції у внутрішньому чемпіонаті не переносити матчі.Так, знову доводиться повертатися до вічної теми переносів в чемпіонаті України, яка кожен раз підпалює дуже гарячі суперечки серед вболівальників. Не приховую, мене самого бісила така кількість переносів та їх безсистемність попереднього сезону. Але цей сезон остаточно довів, що точкові переноси заради єврокубків потрібні – просто ми маємо продумувати внутрішній календар та розклад турів з їх урахуванням, щоб зменшити кількість переносів та тієї самої «несправедливості» в УПЛ...Продовження - в тексті:Жертва Шовковського з «Ромою» довела – матчі «Динамо» та «Шахтаря» мали перенести на зиму в Європу