Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Взяв участь в опитуванні журналістів, чи необхідні переноси УПЛ:«Клуби...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
888 Vistas/Alcance 2026-05-03 10:29 Mensaje №6139
Взяв участь в опитуванні журналістів, чи необхідні переноси УПЛ:«Клуби – суперники один одному, а не помічники»: чи потрібні УПЛ переноси – відповідають журналістиОсь моя відповідь:«Тут треба спочатку згадати, як УПЛ взагалі прийшла до проблеми з переносами. Через відсутність адекватних правил чемпіонат в якийсь момент перетворився на вакханалію, коли ледь не до останніх турів неможливо було побачити адекватну турнірну таблицю та говорити про якусь боротьбу в ній. В нас же не придумали нічого кращого, як просто заборонити взагалі все – і хай всі страждають у «рівності». Враховуючи весь цирк, який раніше відбувався, рішення можна якоюсь мірою навіть зрозуміти – це дійсно всіх дістало.Проблема в тому, що, отримавши новий досвід учасників єврокубків зовсім без переносів, не було ніякої переоцінки ситуації. Ніхто не хоче прислухатися до їх досвіду, хоча той же Геннадій Буткевич змінив думку про переноси після першої ж спроби кваліфікації єврокубків для «Полісся» – і публічно визнав свою помилку. Настільки важко було його клубу – вони такого не очікували.Думаю, для багатьох далеко не одразу прийшло усвідомлення, наскільки ж важко з сезону в сезон існувати у графіку двох матчів на тиждень з виїздами за кордон. Він розрахований на наявність прямого авіасполучення – і ніяк інакше. Але зараз це неможливо заперечувати – бо накопичилося достатньо інформації та вражень від наших команд у єврокубках.В період з 5 квітня по 16 травня в «Шахтаря» 13 (!) матчів за 42 дні – абсолютно абсурдне навантаження для команди, яка не може використовувати внутрішнє авіасполучення. Наприклад, перед півфіналом ЛК він був змушений зіграти три матчі УПЛ за календарний тиждень, а між півфіналами – головний матч сезону з «Динамо», якщо не з турнірного погляду, то як багаторічне суперництво. Це не нормально.Й можна скільки завгодно говорити, що в «Шахтаря» багато грошей та гравців – це дійсно так. Проте впливу переїздів неможливо уникнути. Питання ж зараз зовсім навіть не про УПЛ – там «Шахтар» дійсно має справлятися зі своїми ресурсами. Ми хочемо, щоб більше клубів виступало в єврокубках та з пізніших стадій? Ми хочемо єврокубок для України чи ні? Якщо на це є хоч мінімальний шанс – треба знаходити рішення, як українським клубам виживати у Європі.Тому переноси дуже потрібні, якщо про це говорити у вакуумі. Проте вони мають бути регламентованими та чітко продуманими. Не варто й забувати, що в календарі учасників єврокубків не так багато вільних дат. Це «Шахтар» ще не потрапив у півфінал Кубка, який якраз грали на тому ж його відрізку з 13 матчів за 42 дні.Можливо, треба обмеження кількості переносів по запиту одного клубу до адекватної кількості. Можливо, треба чітке визначення до сезону запасних дат – і обов’язковий перенос матчу на наступну таку, якщо клуб хоче перенос. Можливо, треба переоцінювати, коли починати та закінчувати першу та другу частини сезону. Треба брати календар, аналізувати послідовно кожен його потенційний слот для матчів, малювати схеми, рахувати та шукати комплексне рішення – простого виходу тут точно немає. І вже маючи кілька варіантів, в кожного з яких точно будуть якісь недоліки та переваги, обговорювати та виставляти на голосування клубів.Проте, також треба визнати, що переносити зараз, наприклад, матч «Шахтаря» та «Динамо» також було б, можливо, не зовсім правильно. Бо це було б порушенням регламенту, який тільки змінили, щоб такого не було. Зараз ми вже маємо думати про наступний сезон, бо там точно буде мова не тільки про «Шахтар». Найгірше, що може бути, якщо навіть спроби змін не буде».