Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Ігор Дедишин: «УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних фу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
858 Vistas/Alcance 2026-02-09 12:01 Mensaje №5685
Ігор Дедишин: «УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів»Технічний директор Української асоціації футболу Ігор Дедишин висловив думку щодо натуралізації гравців для збірної України.«Останній місяць-півтора була запущена тема про натуралізацію, яку дуже активно обговорювали. Я вважаю, що УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів. Це не її функція. Функція УАФ – створити систему, яка буде створювати футболістів для національних збірних. Українські тренери, які очолюють українські збірні, повинні працювати з футболістами з українським паспортом. Якщо це буде футболіст, у якого є етнічне українське коріння, ми будемо тільки раді і щасливі.Якщо буде футболіст з українським корінням, який виявить бажання отримати український паспорт і буде відповідати вимогам тренерів національних збірних, однозначно, що ми будемо вітати такі процеси і навіть стимулювати їх до певної міри», - сказав Дедишин.***УАФ не буде займатися натуралізацією, а от коли Шахтар натуралізує пачку своїх бразильців (а це точно станеться в якийсь момент, просто не прям зараз, неможливо це зараз, але в них скоро грати не буде кому), то чому б й не викликати в збірну, так виходить? 😀