Fuente
Овертайм із Сажком | Тож ми почали шукати, як можемо досягти балансу та за рахунок чого – в...
894 Vistas/Alcance
2026-01-26 11:00
Mensaje №5630
😀 «Тож ми почали шукати, як можемо досягти балансу та за рахунок чого – водночас максимально використовуючи якості гравців. Тому ми й перейшли на 5-3-2. На цьому етапі. Це не означає, що ми після зими не будемо грати, умовно, у 4-3-3 чи у 4-2-3-1. На зборах напрацьовуватимемо різні варіанти».***Це слова Віталія Пономарьова в інтерв’ю/розборі ЛНЗ «Трибуні». І як показали перші три зимові спаринги, план вже реалізовується:📌 За складом це тепер дійсно перехід на номінальні 4-3-3 (4-1-4-1). Без м'яча — 4-4-2.Трансляцій/відео не так багато, але за наявним матеріалом (матч з болгарами, наприклад) це чітко помітно. В захисті досі іноді є перехід на 5 захисників, але це чисто один з вінгерів сідає закривати фланг, поки ПЗ/ЛЗ зміщується у центр.📌 Другий цікавий момент – схоже, Твердохліб награється центрфорвардом. І навіть радше з потенційно основним складом (а не Ассінор). А от інший форвард Кравчук виходить на лівому фланзі.📌 Новачка Якубу підпускають поступово, з більш основним складом в опорній зоні поки частіше грає Рябов.***🤟 Vatras