Fuente
Овертайм із Сажком | Кудрівка востаннє платила зарплату у вересні, Полтава запропонувала гр...
1 530 Vistas/Alcance
2025-12-28 15:42
Mensaje №5586
Кудрівка востаннє платила зарплату у вересні, Полтава запропонувала гравцям нерухомість за борги: їжаки кололися, але продовжували жрати кактусНе знаю, скільки разів повторювати, що УПЛ потрібні фундаментальні зміни: скоротити кількість команд в Лізі та зробити нормальну атестацію, щоб аматорські команди, де немає по суті клубу, не мали можливості потрапити у вищу лігу.Інакше кожен рік буде те ж саме. Потрібна система ліг, яка працює як відбір та показує, готові чи ні клуби зайти у вищий дивізіон. Можливо, ці вимоги мають бути суттєво зменшені через виклики війни, але вони мають виконуватися чітко. Якщо ти не готовий, якщо в тебе немає клубу, а тільки перша команда - сидиш далі у першій лізі. Бо хитродупо дуже виходить. Одні вкладають гроші в розвиток клубу, через що не можуть дозволити собі сильніший склад - бо академія та інфраструктура потребують грошей. А інші просто набирають гравців і не думають ні про що інше - і легко потрапляють в УПЛ, отримуючи конкурентну перевагу, яку їм дає сама УАФ, закриваючи очі, що це не клуби, а просто набір гравців на потіху власника. Щоб задовольнити його его грою в УПЛ.Це ж абсолютно ненормально. В країні, де ледь набирається 40 професійних команд, не може майже половина з них грати у вищому дивізіоні. Це абсурд. Взагалі не має значення, скільки в нас мільонів населення - має значення лише те, скільки в нас професійних клубів та чи працює система адекватно. Зараз вона буквально заохочує нічого не вкладати в розвиток, а закинути всі ресурси на першу команду, щоб пошвидше заскочити в УПЛ. І це провина самої ліги та асоціації футболу.До власників Кудрівки чи Полтави які можуть бути претензії? Вони грають за правилами, які створила система.І ці правила жахливі.