Fuente
Овертайм із Сажком | Після попередньої втрати очок Шахтарем мені наставили клоунів, але пов...
971 Vistas/Alcance
2025-12-06 15:57
Mensaje №5529
Після попередньої втрати очок Шахтарем мені наставили клоунів, але повторю та буду стояти на своєму: Туран поки зовсім не вражає й йому поки якщо не нічого, то зовсім мало що є показати як результат своєї роботи. Але не плутайте це визначення зі словом "провал", бо такого й далеко немає. Просто зараз ось є в Шахтаря тренер - ну, ок, якось грають, дякуємо, що не розвалилися й є хоч якісь ознаки життя та молоді бразильці набираються якогось досвіду.❌ Виліт з кваліфікації Ліги Європи, хоча Палкін озвучував ціль на сезон - виграти її.❌ Виліт з Кубку від напівмертвого Динамо, яке програвало буквально всім поспіль, навіть Полтаві.❌ Рівність очок в УПЛ з командою Лебединського насінневого заводу на вершині УПЛ - й навіть менша кількість перемог, хоч і краща різниця.❌ Лише дві перемоги над командами з топ-9 УПЛ за повне коло - навівмертве Динамо після мотивації "пародистами" від Попова й Зоря. І загалом, кого з не розібраних суперників адекватного рівня, окрім Зорі, переміг Шахтар в сезоні? Турки в ЛЄ, як потім виявилося, були в абсолютно розвалені та програвали всім. Решта суперників по ЛК - просто не того рівня й то там були непрості матчі з поразка Легії. В УПЛ - вже говорили.Ну, це складно назвати хорошою роботою. Так, в Шахтаря молода команда. Але на той же Колос в стартовому складі лише Кауан Еліас в команді "всього" рік (ок, майже рік). Й загалом в команди величезний кадровий ресурс, вона може грати двома різними складами в УПЛ та ЛК й ще залишиться ціла пачка гравців.Так, є хороший результат в Лізі Конференцій. Але там Шахтар має найпростіший жереб з усіх команд турніру. Це ж наче й дозволяє робити такі ротацію всього складу та бути доволі свіжими на УПЛ - навіть віддавати їй очевидний пріоритет.Так, пішли лідери. Перебудова це завжди складно. Але подивіться на конкурентів Шахтаря по УПЛ: Динамо самознищилося; ЛНЗ, Полісся, Кривбас, Металіст 1925 - у всіх була влітку зміна тренера та величезна перебудова. З однією важливою відмінністю - Шахтар мав можливість вкласти в неї десятки мільйонів євро, а інші - ні. До того ж Срна сам говорив, що вони мають здобувати результат в УПЛ та ЛК й без Судакова та Кевіна.Так, в окремих матчах Шахтар виглядає агресивніше, більше бореться, чого з ним давно не було. Але, по-перше, чомусь це краще працює, коли є, наприклад, мотивація від Попова. А, по-друге, чисто з точки зору ідей, як наприклад, ламати насичену оборону, Туран взагалі не вражає - дальні удари та навіси, весь арсенал Шахтаря був в тому ж останньому матчі з Колосом.Тобто перелічені вище фактори стримують, щоб не називати роботу Турана провальною. Але хорошою від цього вона також не стала. Скоріше за все, Шахтар все одно відносно спокійно забере цей сезон УПЛ, бо ніхто не здатен в Україні зараз тримати навіть такий темп на дистанції, навіть коли команда Турана постійно втрачає очки. Але це ж не про роботу поки тренера, а лише про те, який запас по грошах, кадрах, досвіду (саме як клуб) має Шахтар. А якщо цього раптом якимось дивом не станеться, то тоді це буде не просто провал Турана, в ганьба всього клубу, після якої треба буде звільняти не тільки головного тренера, а й Срну, й Палкіна.Ймовірність такого розвалу Шахтаря дуже низька. Але минулого сезону також ніхто не чекав, що він настільки розвалиться.