Fuente
Овертайм із Сажком | Коли нарешті УПЛ виграє не Динамо чи ШахтарПісля серії невдалих виступ...
1 030 Vistas/Alcance
2025-10-26 18:25
Mensaje №5362
Коли нарешті УПЛ виграє не Динамо чи ШахтарПісля серії невдалих виступів українських грандів з’явилося багато розмов, що зараз найкраща можливість, щоб хтось інший виграв УПЛ - особливо у контексті Полісся. І це дійсно так - зараз українські топи дійсно слабкі як ніколи.Проте сьогодні Динамо показало вже вкотре, яка різниця між нашими грандами та всіма іншими - за пів години розібрали лідера УПЛ Кривбас. З 36-річним Ярмоленком на позиції форварда, з 32-річним Буяльським й 33-річним Караваєвим на провідних ролях.До цього воно так само абсолютно по ділу розібрало Полісся. Хоч втрачало очки з ким завгодно.В тому зараз й проблема, що вся решта команд у найкращій своїй формі поки не можуть на дистанції випереджати найгірші версії Динамо та Шахтаря. Якщо подивитися у таблицю після 10 турів - вони знову зверху. Кризові, проблемні, програють ноунеймам в єврокубках.Щоб виграти УПЛ, треба весь сезон грати хоча б так, як грає зараз ЛНЗ чи Полісся - і, скоріше за все, цього ще й не вистачить. Треба бути ще краще. Значно краще та впевненіше.І хотілося б дуже, щоб так і сталося на фініші, щоб хтось став краще та витримав. Але поки про це доводиться тільки в жарт говорити. Мені повірити складно, що цього сезону в України може бути новий чемпіон.