Fuente
Овертайм із Сажком | Безвідносно вилучення Очеретька - Шахтар проводить дуже непоганий матч...
1 080 Vistas/Alcance
2025-08-14 20:02
Mensaje №5016
Безвідносно вилучення Очеретька - Шахтар проводить дуже непоганий матч з Панатінаїкосом. І є відчуття, якби була можливість освіжити вчасно гру, то й вилучення не було б, й до овертаймів не дійшло б. Туран дуже непогано розібрав суперника - в принципі працювала ось ця асиметрична схема у позиційному нападі, де зліва ширину забезпечував вінгер Невертон, а Педро заходив в середину, а справа ширину забезпечував фулбек Вінісіус, а Аліссон заходив в середину. Плюс ці вбігання в карний несподівані Очеретька та навіть Марлона, який начебто опорник. Розрізні передачі в середину, які непогано працювали. Але не вистачало іноді якості в заключній фазі: то останній пас не докрутять або немає якіснішого відкривання в карний (Бондаренко, а не Судаков), то завершення нормального немає (Невертон, а не Кевін, немає на лаві нападника). Є відчуття, що все одно варто було освіжити склад раніше - все одно ж є на лавці хоча б Конопля, Назарина та Швед. А Туран так і не провів жодної заміни за 90 хвилин та почав овертайми без замін. Це занадто жорстко. Далі вже піде гра на виживання - вдесятьох, без ресурсу, додаткові 30 хвилин. Тому там вже характер та якість фізичної підготовки більше грають, ніж якість гри. Як би не закінчилося - це все одно хороший матч Шахтаря, враховуючи обставини.