Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Вчора на фоні подивився кілька матчів IEM Dallas 2025 з Counter Strike...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
965 Vistas/Alcance 2025-05-22 08:45 Mensaje №4662
Вчора на фоні подивився кілька матчів IEM Dallas 2025 з Counter Strike 2. І в такі моменти починаєш розуміти, чому майбутнє за кіберспортом: - шалена динаміка (хоча навіть тут ще є простір для прогресу) постійно щось відбувається;- емоції, все це знято крупними планами, швидко повтори, коли потрібно з криками, здивуванням, розчаруванням;- зміни сценаріїв матчів, непередбачуваність;- дійсно яскраві хайлайти регулярно;- класний коментар від хлопців з Maincast - принаймні мені дуже сподобалося, як працювали на матчі Heroic - Faze: не затиснуті у вузькі рамки якихось іноді дуже дивних стандартів професії, як працюють більшість футбольних коментаторів, ведуть живий діалог з емоціями, жартами, навіть тролінгом один одного, все це динамічно, яскраво - наче просто на чілі десь в пабі люди спілкуються про кіберспорт.При цьому я не є фанатом CS. Я щиро значно більше люблю футбол. І це навіть не був якийсь найтоповіший турнір, наскільки розумію. Але навіть йому футбол програє дуже сильно в яскравості. Особливо все, що поза АПЛ чи ЛЧ.Порівняти умовний жахливий фінал Кубка України чи навіть ЛЄ не можна. Тут інший рівень цікавості для глядача. При чому тобі не треба бути фанатом виду.Звичайно, це не миттєвий процес, в футболу накопичений величезний запас за роки домінування в світі спорту та в принципі загалом розваг. Але якщо у футболі не буде якихось тектонічних зсувів, які зроблять його привабливішим для сучасного світу, то є хороші шанси, що він втрачатиме популярність. Поступово, не одразу, тому це не буде помітно на дистанції року та навіть кількох, але втрачатиме.Років 5 тому я взагалі не міг подумати, що сяду для фану дивитися кіберспорт. А тут просто включив на фоні - і затягнуло подивитися значно довше, ніж планував. Не по роботі, а просто так.А ви дивитеся кіберспорт?