Fuente
Овертайм із Сажком | Сьогодні «Шахтар» матчем проти «Динамо» Загреб (2:2) розпочав збори – ...
1 400 Vistas/Alcance
2025-01-09 19:51
Mensaje №4110
🟠 Сьогодні «Шахтар» матчем проти «Динамо» Загреб (2:2) розпочав збори – нехай це лише спаринг, але гірники вийшли основою і при першому пропущеному голі чудово нагадали про свої проблеми.Знову відгукується ця ставка на гру без чистого опорника в центрі поля з комбінацією гравців Криськів-Бондаренко. Питання можуть бути до обох – до Криськіва як до опорника, бо в його зоні бігав вільний гравець, та особливо до Бондаренка як до персонального «опікуна» автору голу.В якийсь момент Артем вирішив просто припинити стежити за ним – і дивився виключно за м’ячем, ігноруючи інші орієнтири. У результаті:• Стойкович аж 12 (!) секунд вільно переміщувався між лініями — на мить до нього щось трохи наблизився Азаров, але покинув цю справу та повернувся на фланг;• Коли стало зрозуміло, що Стойкович таки отримає передачу, ніхто не зреагував — ні Бондаренко, ні Матвієнко, ні Азаров з Кевіном (могли покидати своїх гравців на фланзі, бо пас у цю центральну зону небезпечніший);• Бондаренко все це доповнив й відсутністю реакції на удар, навіть не намагаючись заблокувати — ліниво пробіг поруч.Подібними темпами скоро доведеться погодитися, що ідея з Калюжним не така вже й погана 😃***🤟 Розбір з трибун // Vatras