Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - OverHub Engineering 🇺🇦Мікшування та мастеринг
Añadido 14 jul. 2024

OverHub Engineering 🇺🇦Мікшування та мастеринг

@overhubb
Número de suscriptores: 149
Fotos: 219
Videos: 12
Enlaces: 57
Descripción:
Мамку будеш зводити, а у нас МІКШУВАННЯ Послуги мікшування та мастерингу. RIAA Gold&Platinum Engineer Asia Grammy Nomination Grammy engineer's apprentice 300M+ Overal Listening
Fuente

OverHub Engineering 🇺🇦Мікшування та мастеринг | Після конкретного відео одного російського блогера про еквалайзери які...

Після конкретного відео одного російського блогера про еквалайзери які наче не фарбують звук, багато людей кинулись до обговорення. Хочеться одразу попередити..... Що ось такий же самий взагалі "не фарбуючий" еквалайзер, у якого гармоніки нижче -90 дб (а це по заявам блогера не чутно людському слуху, шо і є правда) при одній синусі генерованій, починає набувати "кольору" коли подається вже не одна синуса, а декілька. Адже наший звук який ми мікшуємо це не одна суцільна синуса, а декілька (в житті цих синус і до 100 тисяч дійде) і ще при цьому додати хоч мінімальну компресію в 1 GR, так взагалі гармоніки перевалять вж за -50, а це чутний доволі діапазон. А тепер питання задайте собі... Якщо дуже багато еквалайзерів які пропонують емуляцію аналогу (хоча би збудження гармонік) при одній синусі мають -90 дб, то це означає, що вони чисті? Друге питання. Чому їх юзають професіонали і кажуть "-ой як круто фарбує"?Якщо потестити, то більшість екю, то купа з них матиме гармоніку -90 дб при синусі.... Я думаю питань у вас надалі не має виникатиме, чи фарбують чи ні.!!!Відео не моє!!!