Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - аутдор щоденник
Añadido 06 dic. 2025

аутдор щоденник

@outdoordi
Número de suscriptores: 792
Fotos: 619
Videos: 64
Enlaces: 120
Descripción:
Канал про дослідження аутдору — відпочинку на природі у різних його проявах🌿 Якщо хочете щось сказати особисто — @dinadeineko
Fuente

аутдор щоденник | Як ви тут? Чи де ви є.Чесно, я навіть не намагалась писати весь цей ча...

Logotipo de la comunidad de telegram - аутдор щоденник аутдор щоденник @outdoordi
433 Vistas/Alcance 2026-02-12 14:49 Mensaje №547
Як ви тут? Чи де ви є.Чесно, я навіть не намагалась писати весь цей час. Бо якось було не до аутдору. Але шо його казать, коли воно канєшно...Тут легше показать😅Насправді ж прийшла поділитись з вами, як проходить підготовка до зимового походу, який ось-ось має відбутись.По-перше, купити квитки, як завжди, дуже складно. З перших хвилин продажу буквально все розкуповують. У підсумку ми з дівчатами поставили автокупівлю до Ворохти та Івано-Франківська — аж на три різні потяги. Але й досі в декого з нас немає квитків. Штош, почекаємо🌝По-друге, найскладніше з екіпу виявилось знайти цупкі й не теплі штани, як радить наша гідеса. В нас було стільки версій, що ми вже наперед проіменували цей похід — «Цупкі й не теплі». Але знайшли дійсно вартий уваги варіант, серед робітничого одягу на секонді (скину пару фоток у коменти).По-третє, ми беремо в Горганах в оренду кішки і дуже не хочемо ще й брати снігоступи, бо їхні масштаби нас лякають. Але поки що кажуть, що вони й не треба. Подивимось.По-четверте, з грудня я тестую шкарпетки Salewa з мериносовою шерстю і ще жодного разу не замерзла, хоча й ходжу в кросівках Merrell, які купувала в літній похід. Тож дуже рекомендую🤌А ще, а ще — термобілизна! Нормальна термуха коштує ±10к. Звісно, ніхто з нас не збирався купувати її зараз за такі гроші, тому дивились на OLX і Шафі. Верхню частину X-Bionic, наприклад, можна знайти від 800 грн. На сешці я купила за цей час два гарні термо-лонги по 210 грн, а от із лосіками там складніше. З бюджетного й нового знайшли бренд Viking. Зараз багато де на нього знижки — раптом вам теж треба.Взагалі багато нюансів, які слід враховувати взимку, але це все одно цікаво.І якщо похід «Цупкі й не теплі» таки відбудеться, ви охрінієте з взуття, в якому я пішла😁#розмова_od