Fuente
Департамент освіти Житомира | Понад тридцять освітян Житомирської міської територіальноїгромади стал...
1 600 Vistas/Alcance
2025-06-26 10:56
Mensaje №4442
Понад тридцять освітян Житомирської міської територіальноїгромади стали учасниками масштабного освітнього форуму «Вчителі майбутнього – 2025»Форум відбувся 19–20 червня 2025 року у Львові на території FESTrepublic.Стратегічні сесії, майстер-класи, панельні дискусії з тем цифрової трансформації, освітнього лідерства, інклюзивності, НУШ і ментального здоров’я, онлайн-наставництва, підтримки вчителів-військових і формування життєвих компетентностей - це ті ключові аспекти сучасної системи освіти, які обговорювались на форумі.Наша делегація надихнулась новими ідеями сучасної школи, потрапила в атмосферу фундаторів сучасного освітнього простору: очільників влади, науковців, однодумців, вчителів-новаторів з власними поглядами на освіту майбутнього.Щиро дякуємо депутатам Житомирської міської ради: голові постійної комісії з соціально-гуманітарних питань Людмилі Зубко, Вадиму Ліскі, Олені Розенблат, Олександру Раковичу завдяки яким поїздка стала можливою.Подяка Тетяні Парфентієвій та Людмилі Зубко за подарункові квитки для участі у форумі.Форум «Вчителі майбутнього – 2025» - це неймовірні враження, реальні кроки назустріч, зміцнення зв’язків між Житомиром таосвітянськими громадами.