Fuente
OSCE | ОСКІ | ДЕРЖ.ІСПИТИ | В принципі, іноземні мови — це така штука, що ви або починаєте займати...
133 Vistas/Alcance
2026-06-13 10:33
Mensaje №428
В принципі, іноземні мови — це така штука, що ви або починаєте займатися нею зараз, або знову відкладаєте її на умовно визначений термін (до осені, до нового року і тп). Я пропоную вам зайнятися іноземними мовами зараз, тобто прямо зараз, адже літній набір в нас закривається вже завтра. 🇬🇧 Medical English — для навчання, КРОКу, гайдлайнів, англомовних джерел, конференцій і роботи з пацієнтами.🇩🇪 Medizinisches Deutsch — для тих, хто планує навчання/роботу в Німеччині, готується до FSP або хоче впевненіше говорити в медичному контексті.Наразі в групах, що ми зібрали є наступна кількість вільних місць: Англійська:
🟢А1 - 2 вільних місця 🟢А2 - 2 вільних місця 🟡В1 - 1 вільне місце 🟡В2 - 1 вільне місце 🟢С1 - 3 вільних місця (не самий частий рівень хех 🌚)
Німецька:
🟢А1 - 2 вільних місця 🔴А2 - нема вільних місць 🟡В1 - 1 вільне місце 🟢В2 - 2 вільних місця 🔴FSP - нема вільних місць Якщо набирається більше людей, ніж є місць в групі ми створюємо додаткову групу, тому краще одразу беріть з собою подругу / друга (або ви можете розглянути варіант індивідуальних занять). Ну, і щоб додатися у групу пишіть менеджерам: Англійська: @MedProfEng 🏴Німецька: @MedDEManager 🇩🇪