Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Може почитаємо?
Añadido 14 jul. 2024

Може почитаємо?

@orlovska_books
Número de suscriptores: 1 026
Fotos: 621
Videos: 106
Enlaces: 173
Descripción:
ТікТок | Інстаграм | Rork | Goodreads: itsmeorlovska
Fuente

Може почитаємо? | Мені варто перестати недооцінювати Гувер, бо якщо чесно я 🧩 не склала....

Logotipo de la comunidad de telegram - Може почитаємо? Може почитаємо? @orlovska_books
514 Vistas/Alcance 2024-11-10 23:23 Mensaje №664
Мені варто перестати недооцінювати Гувер, бо якщо чесно я 🧩 не склала.Є у неї хист до трилерів і неочікуваних поворотів! Емоції отримала, як і хотіла, але як же я втомилась від драми😄 Навалила не на жарт. Кожен раз коли все налагоджується, через 5 сторінок все іде в одне місце. І я в голові АСТАНАВІТЄСЬ!! Поговоріть і розберіться.В кінці одна малесенька сльоза покотилась))Думки для тих, хто читав:Вчинок мами по відношенню до Бена жахливий. Навіть не вчинок, а яким способом він був втілений. Ну можна ж було якось гуманніше? Про дружину брата написала вище - не можна було просто іншу дівчину вести в сюжет? Це збочення блін. Ті виправдання на мене не подіяли. Як він дізнався її адресу в кінці?))Якби дружина брата, мені історія сподобалась би набагааато більше, я поки в стадії неприйняття 😄 але все одно я провела класно час, як завжди з її книгами🩵Поки не знаю, яка історія сподобалась більше «Огидне кохання» чи «9 листопада», треба поспати з цією думкою.Добраніч 🤎Хоча ні певно знаю, але таки посплю 😁