Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Може почитаємо?
Añadido 14 jul. 2024

Може почитаємо?

@orlovska_books
Número de suscriptores: 1 026
Fotos: 621
Videos: 106
Enlaces: 173
Descripción:
ТікТок | Інстаграм | Rork | Goodreads: itsmeorlovska
Fuente

Може почитаємо? | Так, вчора перед дорогою дочитала, щоб не брати в автобус.Хоч я і буду...

Logotipo de la comunidad de telegram - Може почитаємо? Може почитаємо? @orlovska_books
464 Vistas/Alcance 2024-08-17 08:31 Mensaje №451
Так, вчора перед дорогою дочитала, щоб не брати в автобус.Хоч я і буду читати продовження, сказати можу більше негативного ніж схвального 🫣Сподобалась атмосфера і спочатку відносини реально нагадували Блер і Чака, але 600 сторінок циклічних дій і патернів. Все по колу, посварились-помирились. Таке велике кохання і кожен «ладен на все заради іншого», але він нонстоп бухає і спить з усім Лондоном, а вона тримає його на короткому ланцюжку і не може вибачити. Я готова була до токсік стосунків, але хотілось чогось ще, наприклад, розкриття інших персонажів, їх тут купа! Я так і не знаю хто такі Магнолія і Джей бі окремо один від одного, у мене в голові немає їх характеристики як людей, окрім як стосунків. Там був притомний кавалер, але цим двом явно не потрібні здорові стосунки 😅 Кінцівка мене здивувала дуже, я взагалі не задумувалась і не фокусувалась на тому, що вилізло у кінці. Вона мене зачепила, бо колись я була на місці Магнолії 👀😕 Почала читати Три бажання, перші 50 сторінок - вогонь 🔥