Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова

@orlovdmytroEn
Número de suscriptores: 14 121
Fotos: 5,500
Videos: 984
Enlaces: 1,440
Descripción:
Міський голова Енергодара
Fuente

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова | 14 серпня підписано Меморандум про партнерство між громадами Енергодар...

🇺🇦14 серпня підписано Меморандум про партнерство між громадами Енергодара та Славутича.Славутич став прихистком для 184 енергодарців – це 140 сімей та 58 дітей. Багато з них працюють у НАЕК «Енергоатом» та ВП «АРС». Війна розкидала енергодарців по всьому світу, і близько 5 тисяч із них нині мешкають у Запоріжжі, де працює Енергодарська міська військова адміністрація.Під час зустрічі міський голова Славутича Юрій Фомічев та заступники Енергодарського міського голови Іван Самойдюк та Сергій Холод обговорили подальші кроки співпраці, нові проєкти та підтримку переселенців. І, звісно, говорили про найважливіше – надію, адже Енергодар був, є і буде українським.У цей день гості також відвідали дитячий садок «Джерельце», де добігають кінця будівельні роботи з реконструкції. Уже зовсім скоро тут облаштують тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб. Меморандум підписаний у рамках проєкту «Пліч-о-пліч» – ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України. ВІн закріплює давнє партнерство наших громад і передбачає взаємну підтримку у складний воєнний час: допомогу переселенцям, співпрацю в економічній, освітній та культурній сферах, а також зміцнення місцевого самоврядування з урахуванням європейських підходів до міжрегіонального співробітництва.