Fuente
Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова | Енергодарська спортсменка стала призеркою Міжнародного турніру з худож...
3 800 Vistas/Alcance
2025-06-03 07:51
Mensaje №6059
🇺🇦 Енергодарська спортсменка стала призеркою Міжнародного турніру з художньої гімнастики🇭🇺 У Будапешті 30 травня - 1 червня проходив Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Obuda Cup-2025". У ньому брали участь кілька сотень спортсменів з країн Європи та світу, які змагались за перемогу у різних вікових категоріях.🇺🇦 Серед гімнасток, які представляли Україну, була і наша землячка - 15-річна Крістіна Вільямовська. За результатами змагань дівчина виборола третє загальне місце турніру: у вправах з булавою у спортсменки - І місце, у вправах з м'ячем - ІІІ.До повномасштабної війни Крістіна з родиною проживала в Енергодарі, була ученицею гімназії №4. З 4-х років займалася художньою гімнастикою, була вихованкою спортивного клубу "Вітязь". Після окупації рідного міста сім'я переїхала до Дніпра, де дівчина продовжила тренування на базі Спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву.💙💛 Від щирого серця вітаємо енергодарську спортсменку з високим результатом! Пишаємося всіма нашими талановитими та успішними земляками, які гідно презентують Україну та рідний Енергодар у світі! Бажаємо Крістіні нових перемог та подальших успіхів на спортивному Олімпі!