Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник Юрки в Мечке
Añadido 14 jul. 2024

Вісник Юрки в Мечке

@oprosi_onua
Número de suscriptores: 602
Fotos: 105
Videos: 23
Enlaces: 32
Descripción:
Анонімно та не прикро. Пропонуйте свої геніальні питання для опитувань: @Xabalkaa

👥 Número de suscriptores

602
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -9

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

Вісник Юрки в Мечке 2025-02-18
Вісник Юрки 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,100 24-07-02 12:09
цьогоріч я працювала в приймальній комісії. я бачила різних людей. ось мати реєструє на іспити сина, що зараз на фронті. ось майбутні бакалаври та магістри не знають, яку саме спеціалізацію обирати. батько аутичного хлопця, який хвилюється за реакцію людей на сина більше, ніж за вступ. жінка, не певна, чи має моральне право стати аспіранткою у старшому віці.усім я посміхалася та допомагала зорієнтуватися. я вносила їхні дані та запевняла, що вони успішно складуть ЄВІ. я казала, що їм треба пам'ятати, що в іспиті не тільки англійська, а й логічне мислення. пояснювала, що для вступу на аспірантуру в обох частинах тесту треба набрати 150 балів, а потім пройти внутрішні університетські випробування. я дивилася людям в очі й переконувала, що я знаю правила вступу і мені можна вірити.24 червня вступники почали складати ЄВІ, — і в той же день я стала брехункою. о п'ятій годині вечора Міністр освіти та науки виклав допис, в якому заявив, що мінімальний бал підняли до 160, але тільки в частині, що перевіряє логіку. частину з англійської майбутнім аспірантам, сказав він, звісно, скласти треба, але виші можуть її взагалі не враховувати. а ще контрактна форма навчання тепер не даватиме аспірантам відстрочку від мобілізації.дуже дивне відчуття — Міністерство освіти зробило з мене не гідну довіри знавицю, а брехунку. чому? бо МОН знає: головна мотивація для здобування освіти — це бажання уникнути мобілізації, а всі чоловіки, які стверджують, що хочуть закінчити аспірантуру, — брехуни. це точно Міністерство освіти чи вже Міністерство брехні? підтримати петицію за скасування наказів, які змінили правила вступу