Fuente
Відкритий трейдинг BTC 🇺🇦 | В пошуках стабільної стратегії я дійшов до того, що для мене щомісячни...
125 Vistas/Alcance
2026-01-19 18:34
Mensaje №1256
В пошуках стабільної стратегії я дійшов до того, що для мене щомісячний прибуток 10-15% це норма і навіть дуже гарний результат, особливо, коли я можу сказати, що цей прибуток стабільний.Якщо дивитись зі сторони депозиту 100-1000$, то ці прибутки здаються дуже малі, адже 10-100$ прибутку в місяць це малі суми і хочеться більше.Але тут така штука, або я отримую стабільно 10-15% в місяць, або отримую 30-50% в місяць але ризик обнулити депозит дуже високий і доведеться починати спочатку - замкнуте коло, з малим депозитом - ти або довго чекаєш збільшення суми, або ризикуєш раз за разом втрачати все. Я для себе обрав чекати, мати стабільність та намагатись максимально збільшувати депозит власними коштами (ціль 10 000$).Зараз я покриваю всі рухи ціни ВТС і мене це влаштовує, великі трендові рухи забираю ручними угодами, а рух в боковику забирає торговий бот, депозит буду ділити 50 на 50.Хоч останні 2 місяць були без угод по основній стратегії, але в загальному результаті я все ще в межах норми по прибуткам (~13% в місяць).