Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Президентська бригада ЗСУ
Añadido 06 dic. 2025

Президентська бригада ЗСУ

@opbr_zsu
Número de suscriptores: 5 442
Fotos: 209
Videos: 427
Enlaces: 239
Descripción:
Канал Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького
Fuente

Президентська бригада ЗСУ | Побратими й посестри!Сьогодні ми стоїмо на порозі нового 2026 року. І ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Президентська бригада ЗСУ Президентська бригада ЗСУ @opbr_zsu
2 620 Vistas/Alcance 2025-12-31 13:38 Mensaje №731
Побратими й посестри!Сьогодні ми стоїмо на порозі нового 2026 року. І кожен із нас, незалежно від того, де він зустрічає цю ніч, несе у серці надію. Ми прагнемо перемоги. Ми боремося заради миру. І саме тому кожного дня робимо все необхідне, щоб ця перемога стала реальністю.Позаду ще один рік боротьби. Для нашої бригади цей рік був важким і водночас гідним. Ми виконували завдання там, де потрібні були найстійкіші. Ми втрачали побратимів, але щодня мстимося за кожного. Ми бачили мужність молодих бійців і мудрість старших. Ми зрощували нових лідерів і формували нові підрозділи. Завдяки усім вам ми зірвали плани ворога на Дніпропетровщині і Запоріжжі, знекровили його наступальний потенціал на Харківщині, змусили заплатити високу ціну за Торецьк. Ми тримаємо небо над столицею, били і б’ємо ворога на його землі — на Курщині і Білгородщині. Ми знаємо, що ворог сильний, ворог чисельний та безпринципний. Ми втомлені. Нас менше. Але все ж ми сильніші. Ми сильніші тому, що захищаємо своє. Наші домівки. Наших дітей. Нашу землю. Наше майбутнє.Побратими й посестри, я дякую вам за цей рік. Я пишаюся тим, що служу поруч із вами. Вдячний кожному підрозділу, кожній роті, взводу, кожному солдату, сержанту й офіцеру за вашу роботу, дисципліну й витримку.Ми знаємо: попереду нові важкі виклики, нові бої. Я прошу кожного і кожну робити все можливе, аби наша спільна справа завжди була на першому місці. Аби тил завжди відчував безпеку, а фронт — турботу. Нехай 2026-й стане для нас роком, коли українські воїни повернуться додому з гордо піднятою головою. Роком, коли ми зможемо сказати: ми вистояли, ми зробили неймовірне, ми перемогли.З Новим Роком вас, воїни Президентської бригади!Командир Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, Дмитро Лебідь