Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - on the record | media&culture
Añadido 14 jul. 2024

on the record | media&culture

@ontherecord
Número de suscriptores: 3 306
Fotos: 1,630
Videos: 17
Enlaces: 907
Descripción:
👩🏼‍💻 Можливості у сферах медіа та культури, робота журналіста, факапи та трошки мемів :) #записки_молодої_журналістки 🙌🏻 Як замовити рекламу — http://surl.li/koybqi 📨 Авторка каналу: @haaiukk
Fuente

on the record | media&culture | Як адаптуватися на новій (першій) роботі 🤝#off_therec Попри те, що тел...

Logotipo de la comunidad de telegram - on the record | media&culture on the record | media&culture @ontherecord
471 Vistas/Alcance 2024-09-10 12:00 Mensaje №2066
Як адаптуватися на новій (першій) роботі 🤝#off_therec Попри те, що телеканал, - це моє не перше місце роботи, складнощі все одно є. Це цілком нормально, адже колектив, задачі, специфіка - усе нове. І на адаптацію потрібен часНа мою думку, адаптація складається з двох факторів: адекватна оцінка ситуації та колеги. Оскільки це люди, з якими ви будете потенційно працювати певний час, важливо мати нормальні стосунки. Насамперед ідеться про хорошу комунікацію в роботі, а поза нею - за бажанням ☕️Я особливо ціную класних керівників, які цікавляться своїми підлеглими. Звісно, пощастити може не завжди. Проте від себе варто зробити максимум, щоб зробити ваше спілкування комфортним ДЛЯ ВАС. Дбати про свій добробут важливо завжди та скрізь. Ми працюємо, щоб жити, а не отримувати психологічні травми))Колись почула таку думку: робота - це не рабство, а співпраця. Без тебе компанія менше заробить, зробить контенту, продасть реклами. Тому кожен співробітник є цінним. Про це варто пам'ятатиКілька уроків, які я винесла: ставити багато (не) дурних запитань - нормально потребувати фідбеку про свою роботу - нормально не погоджуватися з керівником і відстоювати себе - нормально обговорювати умови співпраці й брати паузу на "подумати" - нормальноЩе знайшла класний текст про шлях нового співробітника очима компанії. Раджу почитати як своєрідний чеклист із перевірки свого роботодавця (тільки не розчаровуйтеся заздалегідь 😄)Розказуйте про свій перший досвід на роботі в коментарях 🫶🏻@ontherecord