Fuente
ОНМедУ | В Одесі відбувся «Ярмарок вакансій – 2026» для майбутніх медиків 5 тра...
781 Vistas/Alcance
2026-05-06 16:02
Mensaje №2823
💼В Одесі відбувся «Ярмарок вакансій – 2026» для майбутніх медиків 5 травня на вул. Канатній, 83 пройшов «Ярмарок вакансій - 2026» для майбутніх медиків. Захід також транслювався онлайн.Відкрила ярмарок директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Оксана Рокунець-Сорочан. Перший заступник голови Одеської ОВА Олександр Харлов подякував медикам, які працюють у надскладних умовах, та наголосив на гострій потребі регіону в кваліфікованих медичних кадрах.Представники провідних закладів охорони здоров’я Одеської області презентували свої лікарні, умови працевлаштування та актуальні вакансії. Майбутні лікарі мали змогу поставити запитання та налагодити перші професійні контакти.Директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ОНМедУ Вікторія Хацько розповіла про переваги інтернатури в університеті. Університетська клініка поєднує клінічну практику, навчання та інновації - симуляційні центри, доступ до новітніх медичних технологій і робота під керівництвом досвідчених фахівців. Також були презентовані магістерські програми за напрямами менеджменту, психології та громадського здоров’я.Студентка 6 курсу Аліна Оверчук зазначила, що відвідує ярмарки вже третій рік поспіль - це дає актуальну інформацію про вакансії та умови роботи. Інтернка Наталія Будигай підкреслила, що такі заходи допомагають у виборі спеціальності. Студентка 4 курсу Анастасія Перчик прийшла заздалегідь ознайомитися з можливостями для майбутніх лікарів.☝️Ярмарок вакансій вкотре підтвердив свою важливість як ефективного майданчика для комунікації між майбутніми фахівцями та роботодавцями у сфері охорони здоров’я.