Fuente
oncoHUB | Ви лікар/-ка чи інтерн/-ка? Медсестра або медбрат? Чи бойовий медик/-и...
1 600 Vistas/Alcance
2025-02-12 16:31
Mensaje №834
Ви лікар/-ка чи інтерн/-ка? Медсестра або медбрат? Чи бойовий медик/-иня?Пройдіть опитування від GMKA, яке визначає рівень вигорання — допоможіть розробити програми для покращення ментального здоров’я українських медичних працівників і працівниць 💥⚡️ Високе робоче та емоційне навантаження, постійна відповідальність, ненормований графік, брак відпочинку, нові патології, пов’язані з війною, — все це негативно впливає не лише на самопочуття та добробут окремих людей, а й на медицину в цілому. Медики та медикині, які вигоріли, гірше концентруються, можуть частіше припускатися помилок, чим знижують якість медичних послуг.Щоб розробити довготривалу підтримку для українських медичних працівників і працівниць, GMKA збирає дані для аналізу рівня вигорання та його основних чинників. Ваші 5 хвилин часу — це допомога в розробленні цих програм.Пройдіть опитування та поділіться ним з колегами й колежанками: що більше відповідей збереться, то краще можна буде зрозуміти проблематику🤍Посилання на опитувальник