Fuente
Оля Чирук | Осінь-зиму обожнюю за фільми і серіали:- подивилися з Деном «Wood job”...
139 Vistas/Alcance
2025-12-20 10:07
Mensaje №727
Осінь-зиму обожнюю за фільми і серіали:- подивилися з Деном «Wood job”, добрий фільм про природу і людей, що живуть з нею максимально близько. Красива Японія. Дуже тупий гумор:) Я після фільма посміхалася ще три години:) Нас ще смішило, що кожна реакція головного персонажа - це моя реакція в лісі, один в один😁 У мене в якийсь момент сльози йшли від сміху. Якщо хочете чогось легкого і доброго - це воно. Сенсу там не шукайте. - почав виходити 2 сезон Fallout. Комедійна антиутопія. Коли відбувся кінець світу і люди живуть щасливим життям в бункерах, а потім виявляється, що вижили не тільки вони. Легкий гумор, красиві костюми і весь сетап. Я дивлюся з задоволенням. - Лендмен, другий сезон! Теж і комедія, і мелодрама, тому як жінкам підійде, так і чоловікам, бо там про нафтодобувний бізнес в Техасі. Сама тема і сюжет цікаві - як будується бізнес, які функції виконує лендмен. Один із улюблених серіалів зараз у мене. Там ще грає Біллі Боб Торнтон і я йому вірю на мільйон відсотків. І Демі Мур є. Дорозкажу⬇️