Fuente
Ольга Янковська — ваша відьма-відлюдниця ♠️ | Вітаю, любі мої Богині!!!Саме Богині, а не «жінка теж людина», як обра...
11 600 Vistas/Alcance
2026-03-08 13:36
Mensaje №736
Вітаю, любі мої Богині!!!Саме Богині, а не «жінка теж людина», як образливо висловлюється «сильна» половина людства!!!Сестри, бажаю вам бути фінансово незалежною від чоловіків!Тільки Матріархат врятує світ, який дихає на ладан у передсмертній агонії!І якщо тебе жодного разу не назвали меркантильною твариною, то ти ще не відбулася як жінка!Якби менструація біологічно була доступною чоловікам, то ми жили б в іншому світі, при зовсім іншій медицині.Уявіть, в кожній вбиральні безкоштовні тампони, менструальні чашки, прокладки. Обезбол розвили б до рівня швидких, лагідних та точних методів з мінімальним впливом на печінку і гормони. Фармацевтика вклала б в це трильйони, як зараз вкладає в пігулки для ерекції!Менструація вивчалася б сторіччями, як найголовніший біологічний процес. Ніхто б не винайшов у 2025 році наявність стовбурових клітин в менструальній крові! Це було би базовим знанням з підручника сторічної давнини!Чоловік навіть в проценті запліднення приймають участь посередньо - доля секунди.Вклад жінки - 9 місяців вагітності, пологи, відновлення після, 20 років утримання та виховання дитини, тому що більшість чоловіків «виходять за хлібом» і не приймають участі у фінансовій та виховній складовій.Але патріархальний світ штучно-насильницьке роздув роль чоловіка і звів до мінімуму роль жінок ( інкубатор)Навіть релігію патріархат підлаштував під себе: -«..Бог створив, а Марія виносила..»На скільки крихке чоловіче его!А якби чоловіки народжували, то це дійство було б визнане актом найвищої могутності!Були би окремі державні нагороди за мужні пологи!Були би багаторічні фінансово відшкодовані відпустки!Були би повністю безболісні технології для пологових закладів!Була би максимальна гордість за створення дитини - Я дав життя!!! Я Бог!!Здатність народжувати, чоловіки б зробили політичним інструментом, навіть головним джерелом влади.