Fuente
ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲 | Пишаюся тим, що сьогодні я стала волонтеркою Чеченського батальйону ім...
14 Vistas/Alcance
2024-09-07 18:20
Mensaje №2373
🤝 Пишаюся тим, що сьогодні я стала волонтеркою Чеченського батальйону імені Шейха Мансура, який воює за Україну з 2014 року. Бойове гасло чеченських воїнів - "Свобода або смерть". Дуже перегукується з нашим - "Воля або смерть". Ми з Ібрагімом позайомилися відносно нещодавно, але я з перших його слів відчула шалений запал і патріотизм. Вони воюють за свободу і ніколи не визнають рашистського рабства. В межах нашої співпраці я відправила їм сьогодні медикаменти, продукти харчування, чай та антисептики. Оскільки батальйон добровольчий, зарплат бійці не отримують 😭А тепер про чеченців. Яких, на жаль, наш верховний головнокомандувач не відрізняє від кадирівців. Чеченці, які воюють і захищають Україну, не в теорії знають, що таке втрата незалежності і свободи. Зараз бійці беруть участь у створенні буферної зони на Курщині. Задля безпеки Україна створює буферні зони, а не окуповує росіянські болота, щоб ви знали ☝️У 90-х почалось знищення росією волелюбних чеченців, а позиція України на той час була геть беззубою. Особливо так званих "малоросів", у свідомості яких було, що всі чеченці бандити, які не захотіли лягти під "старшого брата". На початку першої війни, у 1994 році чеченська армія налічувала 1000 воїнів і протистояла 35-тисячному російському угрупуванню. Потім чеченських бійців стало 6 тис., а росіян - 70 тис. Тоді, під час першої війни, було вбито 120 тис. цивільних 💔Я поважаю чеченців, я читала і читаю про їхню історію боротьби і намагання знищити. І я розділяю чеченців і кадировців. Це - НЕ ОДНЕ І ТЕ Ж! До речі, щоб ви знали, перша вулиця, названа іменем Степана Бандери, зʼявилась не в Україні, а в Грозному. На початку 90-х. Так от!