Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Оленка вєщає
Añadido 06 ene. 2025

Оленка вєщає

@olenka_veschaye
Número de suscriptores: 151
Fotos: 28
Videos: 17
Enlaces: 42
Descripción:
Що на умі, то і в телеграмі. Вигулюю свою експертну експертність. Питання-пропозиції сюди -> @olena_shelina
Fuente

Оленка вєщає | Ну що ж. Нюні трохи попускали чисто раді прілічія (ну бо ж подумки всі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Оленка вєщає Оленка вєщає @olenka_veschaye
150 Vistas/Alcance 2025-12-14 19:45 Mensaje №663
Ну що ж. Нюні трохи попускали чисто раді прілічія (ну бо ж подумки всі 500тис були вже витрачені і в моїх фантазіях в мене вже і лакшері сироварня була, і лакшері кози,  і запас грошей на зарплати працівникам на кілька місяців вперед) і наповертаємося до плану «стартуємо з тим що є» - тобто з 0 грошей, 0 молока і з вікнами з яких дме вітер)))Благо купа людей включаються допомагати) Саша буде робити електрику, годівниці і лавки для доїння козам(місцевих алкашів я до того вже не допускаю) і навіть щось по опаленню в сироварні казав придумає дешево і сердито. Батьки сказали що допоможуть придбати кіз (правда їх доставка з Василькова і годівля на мені, тому треба думати що робити з вже дорослими козликами в цілях економії корму - скоро зʼявиться в продажу козина тушонка 😬 - готуйте грошики - заодно і гроші для купівлі тари і упаковок них матеріалів може заробим))) Ще одного друга попросила допомогти по сантехніці :) ну а що) викручуємося як можем) Правда від склопакетів в сироварні доведеться поки відмовитися 😬(на секундочку, сироварня - веранда де половина сніги -тупо вікна в одну шибку, які ще й випадають часом) Але в хід піде стьоганий синтепон і радіаторна фольга - тупо заклею нафіг все до кращих часів(ідею підгледіла на аліку але мій варік вкладеться в 1000грн на 5 -7 метрів вікон і 3 дні доставки) Гроші по гранту від держави ще ніяк не почну тринькати бо ще тільки рахунок в банку мають відкрити в понеділок, якщо пощастить. Та і навіть так, термін виготовлення автоматичної сироварні - 4-5 тижнів. Так що замовила сьогодні ще каструлі на 17 і на 25 л молока - почнем поки в них працювати. А що робить. Все одно як світла не буде то та сироварня нам тільки як предмет інтерʼєру. Принаймні до поки не заробим на генератор 🤪А так. Закваски є, форми для сиру є, ph- метр, тех карти - все є. Може як пощастить то доїльний апарат і холодильник будуть протягом тижня. Стіни в сироварні пофарбую - фарба вже їде. Працівниця вже чекає коли виходити на роботу. Що ще треба? Не лакшері, але в кращих традиціях «ми починали на колінці, вдома на кухні». Піпл таке любить 🤷🏻‍♀️